פורס מזון חשמלי - מחיר משתלם - מקינטו
דף הבית >> פורס גבינה חשמלי- מה אתם חייבים לדעת?

פורס גבינה חשמלי- מה אתם חייבים לדעת?


כל מטבח שמכין כמויות גדולות של אוכל יודע, כי פורס גבינה חשמלי הוא מכשיר שהוא חובה. השליטה המתאפשרת בעזרת פורס הגבינה החשמלי, תורמת למטבח בכך שהכמויות הם מדוייקות, חתוכות בצורה שווה וכמובן מאפשרות להימנע מזריקה של עודפים מיותרים.
ברגע שהשליטה נמצאת בידיים של עובדי המטבח, הסבירות כי תנצלו את הגבינה ולא תמצאו את עצמכם זורקים כמויות גדולות שנרכשו מראש רק כי עבר זמנם ואף אחד לא טרח לאכול אותם היא עצומה. ברגע שיש לכם פורס גבינה חשמלי איכותי, אתם נמנעים מסוגיית זריקת האוכל המיותר. הגבינה לא הופכת למיותרת ברגע שאתם מחליטים כמה ממנה לפרוס ובאיזו תדירות.
בתי מלון למשל, קייטרינג ומטבחים של פנימיות ובתי אבות שמייצרים כמויות גדולות של אוכל מדי יום, בוודאי מודעים לבעיה המדוברת. במידה ורוכשים כמות מסויימת של גבינה פרוסה ומגישים אותה, במידה והיא לא נאכלה היא תמצא את עצמה בדרך לפח. ברגע שאתם אחראים על פריסת הגבינה, אתם יכולים "לקרוא את המפה" ולהבין היטב מתי יש צורך בלפרוס חתיכות חדשות ומתי אפשר לקפל.


מה חשוב לדעת?


בהגיעכם לרכוש פורס גבינה חשמלי יש מספר דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון. הדבר הראשון שעליו אסור לכם להתפשר בשום צורה שהיא, זה כל נושא הבטיחות. על פורס הגבינה החשמלי שאתם רוכשים, להיות המכשיר הבטיחותי ביותר עבור העובדים שלכם. וודאו כי אתם רוכשים מכשיר שהוא קל לתפעול מצד אחד ולא מסכן את אצבעות העובדים שלכם מצד שני. דבר חשוב נוסף שחשוב לשים אליו לב, הוא כל נושא הניקיון. אתם הרי לא רוצים לבזבז זמן יקר על ניקוי המכשיר ובוודאי אינכם רוצים שישארו עליו שאריות שלא יהיה ניתן להוריד או אפילו לגלות בזמן הניקוי. שאריות אלו יצברו בקטריות שיעברו לגבינה הבאה שתפרסו, ומשם הדרך לקלקול קיבה עבור הלקוחות שלכם היא קצרה מאוד. פורס גבינה שקל וניתן לנקות אותו בפשטות הוא הכרחי.
אל תתפשרו על איכות המכשיר. כמו כל מכשיר חשמלי אחר גם פורס הגבינה חייב להיות איכותי על מנת שתוכלו ליהנות ממנו לטווח הארוך ובלי תקלות מיותרות. אל תתפשרו על מכשירים נחותים רק בגלל המחיר. בסופו של דבר הזול יעלה לכם יותר יקר.
 
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462