מכינטו–מיכון מזון מתקדם בעמ -
תגובות

חשיבותו של עיבוד הבשר

עיבוד בשר
כיום עסקים רבים בתחום המזון כבר הבינו את החשיבות שבאחזקת ציוד מקצועי במטבחים.
כדי להצליח להוציא את המנה המושלמת עבור הלקוחות נדרשת חשיבה יצירתית, כזאת שיוצאת מחוץ לקופסא כדי שתמשוך את העין של הלקוח. יצירתיות אכן חשובה בעבודה עם מזון בכלל ובשר בפרט ,אך בסופו של דבר הטעם והמרקם הוא שיקבע את הצלחת המנה.
בעבודה עם  בשר חשוב להתייחס לפרמטרים רבים כמו: איכות הבשר, האם הופשר באופן הנכון?, תהליך עיבוד הבשר, עמידותו בתנאי טמפרטורות שונות ועוד.
טיב הבשר והפשרתו הן חשובים מאוד בדרך להפקת המנה המושלמת, אך ציוד מטבחי איכותי שיעבד את הבשר בצורה הטובה ביותר הכרחי ,בכל מטבח מוסדי.
עיבוד בשר- יתרונות
עיבוד בשר הנעשה ע"י מכונות איכותיות מספקות דיוק מרבי בעבודה ולכולם ידוע שכשעובדים עם בשר אין מקום לטעויות!
חסכון בזמן ובכוח אדם- כל מנהל מבין את החשיבות הגדולה בחסכון בכוח אדם, ומכונות איכותיות לעיבוד מזון עושות את העבודה בצורה איכותית ,מדויקת ומהירה הרבה יותר מכל עובד שהיה עושה את העבודה באופן ידני.
חברת מכינטו מספקת מגוון רחב של מכונות לעיבוד בשר החל ממכונות למילוי נקניקיות חשמליות וידניות, ועד מכונות ליצור המבורגרים או קציצות.
כל המכונות בחברת מכינטו מספקות את כל הפתרונות למטבח ומלוות באחריות מהשלבים ההתחלתיים של ההפעלה ועד לשלבים מתקדמים יותר של התחזוקה השוטפת.
 
עיבוד הבשר הוא רק חלק מהתהליך, אריזת הבשר חייבת להיעשות בצורה קפדנית, כדי לוודא שמירה על טריות הבשר לאורך זמן ובכך תאריך את חיי המדף שלו.
 
אריזה הכרחית בכל מטבח היא אריזת וואקום.
חברת מכינטו מספקת מגוון רחב של פתרונות לכל השלבים ההכרחיים בתהליך עיבוד הבשר ואריזתו.
אם איכות, דיוק ,ושלמות חשובים לכם מכינטו זה המקום עבורכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 10/12/2017 10:14:00 תגובות:
תגובות

האם הכרחי להחזיק במטבח פורסת גבינה/נקניק?

פורסת לגבינה ונקניק
אם ברשותכם מטבח המספק כמויות גדולות של מזון, פורס גבינה חשמלי הוא מוצר שאתם חייבים שיהיה ברשותכם במטבח.
אתם בטח שואלים את עצמכם למה? יש לי את הסכינים הכי מתקדמים, יש לי עובדים מקצועיים בשביל מה לי להחזיק פורס גבינה חשמלי.
 
כמה דברים שחשוב לדעת על פורסת לגבינה חשמלית:
 • נראות -פורסת גבינה חשמלית איכותית תבצע את החיתוך בצורה מדויקת התואם את עובי הפרוסה שתרצו. אם מדובר במטבח של בית מלון או חנות לגבינות/ נקניקים הרי שנראות המוצר הוא אלמנט מאוד חשוב. הדיוק בחיתוך מאפשר נראות מושלמת ומושכת, תוצאה שמאוד קשה להשיג בחיתוך ידני.
 • חיסכון בזמן- אם אתה מנהל של מטבח המספק כמות גדולה של מזון, אתה בוודאי מבין את החשיבות של חיסכון בזמן עבודה.
פורסת גבינה חשמלית יכולה לחסוך זמן עבודה יקר. חיתוך ידני דורש המון זמן כדי להגיע לתוצאה מדויקת ואסתטית.
 • חסכון בכמות המזון הנזרק-  חיתוך ידני דורש המון זמן, לעיתים כדי לחסוך זמן העובדים חותכים כמויות גדולות מראש כדי שהלקוחות לא יחכו המון זמן לגבינה ולעיתים הכמות גדולה מהנדרש ובסוף היום השארית נזרקת לפח. עם פורסת ניתן לחתוך את הגבינה לפי הזמנה אישית, וכך חוסכים גם בזמן עבודה וגם בשאריות מזון מיותרות.
 • ניקיון הפורסת- כמו כל מכשיר למזון חשוב מאוד לבדוק שהפורסת קלה לתפעול ולניקיון. מכשירים שלא מאפשרים ניקיון בקלות יכולים לגרום להצטברות של גבינה/נקניק באזורים מסוימים מה שיכול להוביל להצטברות של חיידקים ובקטריות באותו אזור, ומי שעובד עם מזון מבין את החשיבות של הנושא.
 • בטיחות-לפני שרוכשים פורסת גבינה חשמלית מאוד חשוב לבדוק שהיא עומדת בתקני הבטיחות האירופאים.
 
במכינטו ניתן למצוא מגוון רחב של פורסות חשמליות העומדות בתקני הבטיחות השונים, ונותנות פתרונות לפי הצרכים האישיים של העסק.
לעמוד הפוסט תאריך: 10/12/2017 09:40:00 תגובות:
תגובות

איך לבחור מכונת ואקום במחיר משתלם?

מחיר מכונת ואקום
כיום יש יותר ויותר מודעות בנושא שמירה על הבריאות וההיגיינה.
מכונת ואקום הכרחית בכל עסק, ובמיוחד בעסק העוסק בתחום המזון.
מכונת הוואקום מאפשרת את הפתרון המושלם לאריזה ואחסון המזון באמצעות וואקום. מכונת וואקום מאפשרת אטימה נכונה ואיכותית של המוצר, ובכך למעשה מונעת חדירה של חיידקים למוצר, מאריכה את חיי המדף שלו ושומרת על הטריות. כשמדובר במזון בעל העסק מחויב  לספק את  ההגנה המקסימלית למוצרים שלו.
אם כבר הבנתם כמה חשוב שתחזיקו מכונת ואקום אתם בוודאי רצים לערוך סקר מחירים, למכונה במחיר המשתלם ביותר.
מחיר למכונת ואקום משתנה בין מכונה למכונה בהתאם לדגם , לאיכות , לרמת ההספק, ולחוזק המכונה.
אם אתם בעלי עסק ומחפשים לרכוש מכונת ואקום עבור העסק שלכם כדאי שתיקחו כמה דברים בחשבון:
מחיר מכונת ואקום משתנה מדגם לדגם, בהתאם לגודל המכונה, איכותה ורמות ההספק שלה. רכישת מכונת הוואקום חייבת להתאים לצרכי העסק שלכם. מטבחים שמייצרים כמויות אוכל גדול יצרכו המון אריזות למזון לפני שנכנס לקירור במקררים לכן המכונה למטבחים אלו חייבת להיות באיכות גבוהה מאוד, כמובן שמחיר המכונה צריך להיות בהתאם לתקציב העומד ברשותכם אך אל תתפשרו על איכותה רק בגלל המחיר.
מצאתם מכונה שעונה לדרישות העסק ומתאימה לתקציב העומד לרשותכם? חשוב שתתקשרו לחברה ותשאלו עם הנציג את כל השאלות האפשריות, כדי לוודא שהמכונה תיתן את כל הפתרונות לצרכי העסק שלכם.
מכונת הוואקום נותנת את כל הפתרונות לאריזה איכותית ששומרת על טריות המזון ומאריכה את חיי המדף שלו, מונעת חדירה של חיידקים, וריחות לא נעימים, ושומרת על טריות המזון, לכן כל בעל עסק חייב שתהיה לו מכונת וואקום. ניתן למצוא מגוון רחב של מכונות וואקום במחירים שונים ומגוונים אבל אחרי שהבנו את החשיבות של המוצר בעסק שלנו חשוב שנבין ש"על איכות לא מתפשרים".
לעמוד הפוסט תאריך: 10/12/2017 09:35:00 תגובות:
תגובות

הסוד להצלחת הקציצה המושלמת

מטחנות בשר
 
כיום יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות בהחזקת מטחנת בשר בבית ובעסק. אניני טעם כבר יודעים שכדי להפיק את הקציצות המושלמות נדרשים 2 מצרכים חשובים והכרחיים:
 1.  בשר איכותי.
 2. מטחנת בשר איכותית.
 
טוב כולנו מבינים שקציצה מושלמת היא תוצאה של בשר איכותי אבל לא רק!!!
מטחנת בשר איכותית מספקת  טחינה מדויקת של הבשר, שעונה על הצרכים של כל אחד ואחת מאתנו.
מכיאנטו משווקים מגוון רחב של מטחנות איכותיות ומקצועיות המותאמות לצרכי הלקוח.
קציצות המוכנות בבית על ידינו תמיד יהיו הקציצות המושלמות ביותר עבורנו, מ2 סיבות עיקריות: הראשונה- אנחנו הכנו אותן. השנייה- הטעמים והטיבול עונים בצורה מדויקת לטעם האישי שלנו. כדי שנוכל להגיע למרקם המושלם של הקציצה שיתאים בדיוק למרקם שאנחנו אוהבים, נדרשת מאתנו מטחנה איכותית שיודעת לדייק ברמות הטחינה.
רק מטחנות בשר איכותיות ומקצועיות יכולות להגיע למרקם חלק של הבשר.
 
לפני שאתם רצים לקנות מטחנת בשר יש כמה דברים שחשוב שתיקחו בחשבון:
 • מחיר- חשוב לעשות סקר ולבדוק את המחיר המשתלם ביותר למכונה האיכותית עבורכם.
 • הספק המנוע-  לכל מטחנה יש הספק מנוע שונה. חשוב שתתאימו את הספק המנוע לדרישותיכם. עסק שמייצר קציצות על בסיס יומיומי חייב מטחנה עם הספק מנוע גבוה לעומת אדם פרטי שלא צורך כמות גדולה של קציצות.
 • כושר טחינה- לא כל מטחנת בשר יכולה לטחון את הבשר ולהגיע למרקם שאתם רוצים, כדי שתהיו מרוצים חשוב לבדוק את רמת הטחינה של המטחנה שאתם קונים.
 • ראש טחינה- חשוב לבדוק את עמידותו של הראש בהתאם לדרישות .
 • בטיחות בעבודה- כמו עם כל מכשיר חשוב לקחת בחשבון את כל האפשרויות בהם ניתן למזער סכנות ולעבוד בבטיחות.
 
עכשיו כשאתם מומחים לענייני מטחנות בשר, רוצו למטבח ותכינו את הקציצה המושלמת.
 
בתיאבון!!
 
לעמוד הפוסט תאריך: 10/12/2017 09:33:00 תגובות:
תגובות

על איזה ציוד למטבח המוסדי לא חשבתם אבל כדאי שיהיה לכם?

מטבח מוסדי, כזה שמייצר כמויות אדירות של מזון כל יום, בדרך כלל מכיל את אותם הדברים. לכולם יש מדיח, לכולם יש פלנצ׳ה, לכולם יש את מה שלכולם יש. יחד עם זאת, אין הדבר אומר שלכולם יש את את הדברים הקטנים שהופכים את העבודה להרבה יותר יעילה. במאמר זה נעבור איתכם על מספר אלמנטים שבמבט ראשון יראו לכם כמיותרים, אך מהר מאוד תבינו כי מדובר בציוד שרצוי מאוד שתחזיקו, מכיוון שהוא יכול לעזור לכם לקצר את התהליכים, לעבודה בצורה נקיה יותר ובעיקר לעזור לכם לספק את התוצרים שלכם בעילות ואיכות גבוהה.
 

הציוד שאתם חייבים שיהיה לכם

 
מכונות ואקום ושקיות לאריזה בוואקום- מכונת ואקום יכולה להאריך את חיי המוצרים שלכם ובכך לחסוך מכם כמויות אוכל שנזרקות לחינם לפח. חשוב להקפיד כמובן גם על שקיות נכונות, ובזכות העובדה כי קיים מגוון גדול של שקיות בגדלים ובעוביים שונים, תוכלו לעשות בהם שימוש שיעזור לכם להאריך את חיי המדף של המוצרים שלכם.
 
פורסות לנקניקים וגבינות- למה לחתוך באופן ידני ולבזבז זמן כשאפשר להעזר במכונות מתקדמות שיספקו לכם בדיוק את הכמות הנדרשת ויעזרו לכם לצמצם את כמות השאריות שנותרת לכם? פורסות אלו חוסכות זמן עבודה יקר ומאפשרות לכם שליטה על הגדלים והכמויות שיוצאות מהמטבח המוסדי שלכם.
 
ארון חיטוי לסכינים- חיטוי סכנים הוא הכרחי וחשוב. אתם לא רוצים להיות הסיבה לכך שאישה בהריון סובלת עכשיו מכיוון שהעברתם את הסכיון שלכם מהדג הנא למנת הבשר שאתם מכינים לה. נכון, אפשר לשטוף אחרי כל פעולה את הסכין בצורה ידנית, אך אנחנו רוצים להגיע למקסימום תוצאה במינימום זמן. ארון חיטוי לסכינים כזה שעומד בדרישות משרד הבריאות הוא חלק מהציוד שלא כדאי לכם לוותר עליו.
 
קוצץ ירקות- ירקות הם חלק בלתי נפרד כמעט מכל ארוחה וכמעט מכלל הלקוחות שלכם. קוצץ ירקות איכותי יספק לכם כמויות אדירות של ירקות חתוכים מהם תוכלו להכים את הסלטים שאתם מגישים וכל זה מבלי לבזבז אנרגיה, מאמץ וכוח אדם.

עוד על ציוד מוסדי לחצו כאן 
לעמוד הפוסט תאריך: 01/11/2017 11:01:00 תגובות:
תגובות

מסור סרט לבשר - עשה ואל תעשה

בתפעול מטבח המייצר כמויות גדולות של אוכל או לחלופין אטליז המספק אין ספור מנות ביום, חשוב להצטייד במכשור החדש והיעיל ביותר, על מנת למקסם את יום העבודה ולספק את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר.
 
יהיה זה נכון להגיד, שאם המתחרים שלכם משתמשים באותם מכשירים שעוזרים להם לייעל את העבודה ולספק ללקוחות שלכם בדיוק את מה שהם צריכים, ואתם לעומת זאת נשארים מאחור ומשתמשים עדיין בכלים ישנים שגוזלים מכם זמן עבודה רב, אתם למעשה מפסידים.
 
אחד מאותם כלים שהופך את החיים של אטליז או מטבח מוסדי, למשל, להרבה יותר פשוטים הוא מסור הסרט לבשר שמסוגל לחתוך בדיוק מירבי חתיכות בשר, דגים ועוף. מסור הסרט מספק את הסחורה ומאפשר לעובדים לחסוך זמן יקר ולספק ללקוח בדיוק את המידה והכמות הרצויה.
 
אז אם אתם לפני רכישה של מסור סרט לבשר הנה מספר דברים שחשוב לכם לדעת לפני.
 

עשה

 
במהלך הרכישה, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת שתקבלו את כל המענה שאתם צריכים. החל מהדרכה על המכשיר ועד לרמת הניקיון.
 
חשוב מאוד להקפיד לנקות את מסור הסרט לאחר כל שימוש. זכרו, מסור סרט שלא עובר תהליך של ניקיון יכול להכיל שאריות בשר, דגים או עוף שצוברים חיידקים. חיידקים אלו יעברו לנתח הבשר הבא, מה שעלול לסכן את בריאות הלקוחות שלכם.
 

אל תעשה

 
אל תתפתו לרכוש מוצרים כמו מסור סרט בשר, יד שניה. ברגע שאתם רוכשים מכשיר כזה מאדם פרטי, אתם מסתכנים באיבוד אחריות. מכשיר ללא אחריות יעלה לכם כסף רב במידה והא מתקלקל. גם כי תצטרכו לשלם לאדם חיצוני שיטפל בבעיה וגם כי כל זמן שהמכשיר מושבת אתם פחות יעילים ועלולים להפסיד לקוחות.
 
לאחר שרכשתם, בשום מצב אל תתנו לאנשים שלכם להפעיל את מסור הסרט לבשר ללא שדאגתם כי הם יעברו הדרכה על תפעולה של המכונה. בתחום הזה לא חסרות פציעות שהיו יכולות להמנע על ידי הקפדה מדוייקת של נהלי הבטיחות. וודאו כי האנשים שלכם יודעים בדיוק מה לעשות. אל תתנו להם פשוט להפעיל אותה לפי ראות עיניהם.

לקבלת מידע נוסף לחצו כאן 


 
 
לעמוד הפוסט תאריך: 01/11/2017 10:51:00 תגובות:
תגובות

מכונה להכנת המבורגר וקציצות - מי צריך אותה ומה צריך לדעת?

אז מי בכלל צריך מכונה להכנת המבורגר וקציצות? הרי יש לנו ספק איתו אנו עובדים, מרימים אליו טלפון, מזמינים את הכמות שאנחנו חושבים שנזדקק לה ויוצאים לדרך. מקסימום אם יש עודפים זורקים. קל ופשוט נכון? אז התשובה היא לא. אם אתם מנהלים עסק ואחראים על מטבח, קצביה או שיש ברשותכם קצביה המשרתת לקוחות הדורשים המבורגרים וקציצות מראש, אתם חייבים מכונה להכנה. למכונה זו מספר יתרונות שיהפכו את התפעול של המטבח שלכם לנכון יותר וחסכוני יותר.
 

למה חסכוני?

נסו רגע להשוות. מה עדיף? לשלם יותר לספק שיביא לכם מספר מסויים של קציצות והמבורגרים שאת חלקם תצטרכו לזרוק כי אין בהם שימוש ולא ניתן להקפיא אותם, או שעדיף לכם לשלם פעם אחת על מכונה כזו, לשלם פחות לספק וליהנות מיתרונות המכונה כמו הכנת מספר עצום של קציצות והמבורגרים בשעה? התשובה די ברורה. מן הסתם עדיף שהשליטה תהיה בידיים שלכם, ככה תוכלו בדיוק לדעת כמה מנות אתם צריכים. ראיתם כי יש ביקוש לעוד, הכניסו את המכונה לפועלה לפי מספר הקציצות שאתם חושבים שאתם צריכים, ובכך תבטלו את התלות בספקים חיצוניים.
 

למה כדאי לשלוט?

כדאי לכם לשלוט באיכות הקציצות, כי עוד בשלב הראשוני ניתם לתבל אותן ולהכין אותם בדיוק לפי הטעם שלכם או של האורחים שלכם.
 

מה צריך לדעת?

שמכונה להכנת המבורגר וקציצות היא לא משחק ילדים. מדובר במכונות מתקדמות שיודעות לספק את הסחורה בזמן קצר ובמהירות רבה, תוך שהן שומרות על טריות ואיכות הבשר שאתם מייצרים.

 
כשאתם ניגשים לרכוש מכונה להכנת המבורגר וקציצות, מומלץ מאוד להיעזר באנשי המקצוע הנכונים על מנת לקבל הצעת מחיר שתהיה נכונה לצורך הספציפי שלכם.
 

צריך אחריות?

תמיד. בכל מוצר שאתם רוכשים עבור המטבח המוסדי שלכם, וודאו כי יש לכם אחריות לכל צרה שלא תבוא. רכישה של מוצר כזה ביד 2 עלולה להביא אתכם למצב לא נעים בו אתם רודפים אחרי האנשים שמכרו לכם. בלי אחריות יהיה לכם מאוד קשה, ולכן חשוב לרכוש את המכונה ממקום שישמש לכם כבית לא צרה שלא תבוא.

עוד על מכונת המבורגר כנסו לכאן 
לעמוד הפוסט תאריך: 01/11/2017 10:42:00 תגובות:
תגובות

איך למצוא מחיר למכונת ואקום בהתאם לתקציב שלכם

אם אתם מחפשים מכונת ואקום חדשה, סביר להניח שהמקום הראשון שתיגשו אליו יהיה האינטרנט. אין ספור מכונות ואקום מחכות לכם, והשאלה הראשונה שסביר להניח עולה לכם לראש, היא מה המחיר של מכונות הואקום. אם כן, זאת לא השאלה הנכונה. תבינו, מנעד המחירים בין המכונות השונות משתנה בהתאם למספר אלמנטים כמו גודל המכונה, האיכות שלה וההספק.
 
סביר להניח שאם אתם מחפשים מכונת ואקום, אתם זקוקים לה עבור העסק שלכם ולכן השאלה הנכונה שצריכה להישאל, היא מה המכונה הטובה ביותר שיכולה לענות על הצורך הספציפי שלכם. לא חסרות מכונות ואקום בשוק ולכן חשוב מאוד להתאים את המכונה לדרישות שלכם.
 
כמובן שהדבר חייב לבוא בהלימה לתקציב העומד לרשותכם, הרי בסופו של דבר אתם מנהלים עסק, אך לא פעם טעויות קורות רק בגלל ניסיון לחסוך מעט בתקציב. כולנו מכירים את האימרה "זול עולה יקר" ולכן, בכל הקשור לעסק שלכם, אתם בוודאי לא רוצים לרכוש מכשיר כי הוא עמד בתקציב רק כדי לגלות זמן לא רב לאחר מכן, שאתם צריכים להתחיל לשלם על תיקונים או רכישה חדשה של מכשיר שיכפילו לכם את ההוצאות. לכן, כשאתם מחפשים מחיר למכונת ואקום קודם וודאו מה הצורך שלכם ואל תשתוללו.
 

מה לא לעשות?

 
לא לרכוש מכונת ואקום יד שניה. מכונות יד שניה הם פתח לצרות. כמעט בכל המקרים, לא תקבלו אחריות על המכונה, ולכן גם אם היא עובדת בצורה מושלמת עכשיו, יכול מאוד להיות שממש בקרוב משהו יקרה לה ולכם לא תהיה כתובת לפנות אליה. חשוב להקפיד שיש לכם אמא ואבא שידעו לטפל או להחליף בעת הצורך במכונת ואקום.
 

מה כן לעשות?

 
במהלך הבירורים שלכם סביב הדגמים השונים, לא פעם תתקלו באופציה להשארת פרטים על מנת לקבל הצעת מחיר. זוהי דרך שכדאי לכם לפעול בה. נציג מטעם החברה יצור איתכם קשר לגבי מחיר למכונת ואקום ספציפית, ולאחר שיחה והבנת הצורך שלכם, יוכל להגיד לכם האם המכונה שבעקבותיה פניתם היא בכלל מה שאתם צריכים. לאחר שתיאום הציפיות ייעשה והמכשיר הנכון ביותר עבורכם ימצא, תוכלו לקבל הצעת מחיר שתהיה מותאמת לצורך שלכם.

למידע נוסף לחצו כאן
לעמוד הפוסט תאריך: 01/11/2017 10:19:00 תגובות:
תגובות

למה כדאי לכם להחזיק בעצמכם מכונה להכנת המבורגר וקציצות ולא להסתמך על ספקים?

כל מנהל מטבח שמייצר כמויות גדולות של אוכל יודע שצריכה להיות קורלציה בין הכנת אוכל איכותי, טרי וטעים לבין חסכון בעלויות תפעול המטבח. פעמים רבות, מעדיפים אותם מנהלי מטבח לחסוך במוצרים ספציפיים מתוך מחשבה כי עדיף להזמין את התוצר מספק חיצוני ובכך לחסוך את זמן העבודה של העובדים, או את העלויות על מכשור כזה או אחר. בדיקה לעומק ולטווח הארוך תראה לכם דווקא תוצאה הפוכה.
 
יכול מאוד להיות שבהזמנה ספציפית הפער אותו תשלמו על בשר שאתם בעצמכם צריכים להכין ממנו קציצות או המבורגר לא יהיה משמעותי כל כך בהשוואה לקבלת הקציצות וההמבורגרים כשהם כבר מוכנים. אך בהתחשב בעובדה שאלו דברים שמזמינים על בסיס שוטף, אתם תיווכחו לדעת כי בטווח הארוך אתם דווקא משלמים יותר מאשר אם הייתם עושים דברים אצלכם במטבח.
 
בדיוק למשבצת הזאת נכנסת המכונה להכנת המבורגר והקציצות, והנה מספר סיבות למה חשוב שתחזיקו אחת כזאת בעצמכם:
 

סיבה ראשונה

 
חסכון בכמויות- ברגע שיש לכם מכונה כזו, השליטה על הכמויות היא רק בידיים שלכם. כלומר לא יכול להיווצר מצב בו אתם מעריכים כי ביום מסויים תצרכו כמות א׳ כשבפועל אתם צריכים כמות ב׳ ואז אתם נאלצים לזרוק. אתם יכולים בזמן אמת להכין את הכמויות הנדרשות בדיוק עבור כל יום.
 

סיבה שנייה

 
תיבול והכנה- במקום להסתמך על אנשים אחרים, יש לכם את האפשרות לתבל את הקציצות וההמבורגרים עוד בשלב ההכנה, לפי המתכון והטעם שלכם, מה שכמובן תורם לתוצאה הסופית. כמובן שגם על נושא העובי יש לכם בקרה מלאה מה שמאפשר לכם להכין מנות זהות.
 

איזה סוגים קיימים?

 
ניתן למצוא מכונות קומפקטיות, שישתלבו במטבח שלכם בצורה נהדרת ולא ידרשו מכם לשנות את הסדר. בדיקה קצרה תעלה כי מכונה לייצור המבורגר קיימת במגוון גדלים של 100 מ״מ, 130 מ״מ, 159 מ״מ ו-180 מ״מ. מכונה אוטומטית לייצור קציצות תספק לכם עד ל- 2,100 קציצות בשעה. רק דמיינו כמה זמן עבודה או כסף אתם יכולים לחסוך עם מכשיר שכזה.
לעמוד הפוסט תאריך: 06/10/2017 11:03:00 תגובות:
תגובות

מטחנת בשר- למה היא חשובה ומה צריך לדעת לפני רכישה?

מטחנת בשר היא אחד מהכלים החשובים ביותר בכל מטבח שמייצר כמויות גדולות של אוכל מדי יום. עוד לפני שנתייחס לאטליז שם מדובר במכשיר שהוא חובה, נעמוד על היתרונות הברורים שיש למטחנה במטבחים של בתי מלון, קייטרינג, מסעדות ובתי קפה המכינות ארוחות בשריות.
 

יתרונות למטחנת בשר-

 
יעילות ודיוק- מטחנת בשר איכותית עוזרת לכם לייעל את תהליכי העבודה. יודע כל מי שמנהל מטבח כי זמן שווה כסף ולכן אם יש משהו שאתם לא רוצים שיקרה, זה שהעובדים שלכם יתחילו לשרוף זמן יקר בטחינה ידנית של הבשר. המטחנה מספקת תוצאות מדוייקות במהירות גבוהה ומאפשרת לכם לנצל את הזמן ולייצר כמויות מזון גדולות יותר.
 
נקיון ותחזוקה- שוק מטחנות הבשר טומן בחובו מגוון רחב של מכשירים. ממטחנות פחות איכותיות ועד ללא פחות מיצירת מופת. מטחנות איכותיות, כאלו שבנויות בצורה נוחה, יאפשרו לעובדים שלכם לנקות אותן בקלות, והרי כולנו מודעים לחשיבותה של מטחנה נקיה. הרי מטחנה שקשה יהיה לנקות אותה עלולה לצבור על שאריות הבשר חיידקים ובקטריות שיעברו לבשר הבא שיבוא עמם במגע - אתם לא צריכים את הלקוחות שלכם זועמים.
 
חסכון בכסף- את החיסכון בזמן העבודה כבר ציינו. עכשיו נדבר על חיסכון כספי. אתם יכולים לרכוש מהספק שלכם את הבשר כבר טחון ובכך כביכול לחסוך את זמן העבודה של העובדים שלכם, אך בטווח הארוך, אתם תופתעו לגלות כי אתם בעצם משלמים יותר, ועדיף לכם לקבל את הבשר כמו שהוא ולטחון אותו בעצמכם. בנוסף לכך, ברגע שיש לכם מטחנה, אתם אלו שאחראים על הכמויות ואין שום צורך להשתולל עם כמויות בשר שלבסוף ימצאו את עצמן בפח.
 

מה חשוב לדעת לפני?

 
כאמור, קיים מגוון רחב של מטחנות בשר בשוק. הדברים שחשוב להבין לפני רכישה היא ראשית מה טיבה של המכונה. האם היא קלה לתפעול ולניקיון? מהי מידת הדיוק שלה? והכי חשוב, מה רמת הבטיחות שלה? בנוסף, מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע שידעו להתאים את המטחנה הנכונה לפי הצורך הספציפי שלכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 06/10/2017 11:01:00 תגובות:
תגובות

מכונת ואקום - מה זה בדיוק, למי זה מתאים ואילו סוגים קיימים בשוק?

מכונת ואקום היא אחת מהמכונות החשובות ביותר, המומלצת לכל מי שמתעסק עם כמויות גדולות של מזון המוחזק במטבח שלו. אף על פי שהמכונה מתאימה גם למקומות בהם מגוון האוכל אינו רחב ועם תפריט מצומצם כמו למשל בתי קפה, היא מוצר חובה בכל מטבח גדול המספק כמויות גדולות של אוכל. אם אתם מנהלים מסעדה, מטבח מוסדי או קייטרינג, מומלץ שתבינו את היתרונות במכונה כזו.
 
מכונת ואקום, או יותר נכון מכונות אריזה בואקום, תורמות בשימור אורך החיים של מוצרי המזון השונים תוך שמירה על היגיינה מקסימלית ואסתטית. בשום פנים ואופן הרי אתם לא תסכימו שחומרי הגלם שלכם יהיו חשופים ויתקלקלו, מה שיאלץ אתכם לזרוק אותם וכמובן להפסיד כסף - בדיוק למשבצת הזו נכנסת מכונת הואקום שעוזרת לכם להאריך את משך הזמן בו אתם יכולים להשתמש במוצרים מסויימים. בנוסף, מכונות ואקום אלו מתאימות גם לסופרים וקצביות מפני שהיא מאפשרת לכם למכור מוצרים טריים ללקוחות מבלי הלחץ של להכין את האוכל כאן ועכשיו.
 

המכונות המומלצות ביותר

 
אם כן נשאלת השאלה איזו מכונת וואקום מתאימה לעסק הספציפי שלכם? לפני רכישה של מכונות ואקום, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע, לפרוש בפניהם את הצורך שלכם ובכך לקבל ייעוץ לגבי המכונה הנכונה עבורכם. בשוק ניתן למצוא מגוון גדול של מכונות, שלכל אחד מהם המאפיינים הייחודים לו ולכן כדאי להקפיד להצטייד במכונה הנכונה עבורכם.
 
בין המכונות המומלצות שקיימות, תוכלו למצוא את ה- polar 52. מכונה הולנדית, המתאימה לאריזה של נתחים גדולים במיוחד. היא עשויה מנירוסטה, ולמרות שהיא מיועדת לנתחים גדולים, בהחלט ניתן לעשות בה שימוש גם לנתחים קטנים יותר.
 
ה- titan 2x90, לעומתה, נחשבת למכונת הואקום מהמתקדמות בעולם. היא כפולה ואוטומטית, מעולה לנתחים גדולים וקצב העבודה שלה הוא מהיר, מה שמוביל כמובן לחסכון משמעותי בזמן האריזה. גם היא מתאימה לנתחים קטנים יותר, אך החוזקות שלה הם בהחלט בנתחים שלמים כמו אנטריקוט, דגים, חלקי כבש שלמים ועוד.
לעמוד הפוסט תאריך: 06/10/2017 10:58:00 תגובות:
תגובות

פורס גבינה חשמלי - מתאים למטבחים של מסעדות או רק לסופרים ומעדניות?

הנה שאלה שעולה לא פעם כאשר בונים מטבח למסעדה חדשה או בית קפה. הרי בהתלהבות של ההתחלה, אנחנו רוצים לצייד את המטבח שלנו בכל המכשור המתקדם ביותר שיש ובאותה נשימה לצמצם עלויות. לכן יש מוצרים מסויימים שבעלי עסק שוקלים פעמיים האם כדאי לרכוש או האם עדיף להתבסס על עבודת יד של הטבחים או במקרים מסויימים על הזמנת מספקים. פורס גבינה חשמלי הוא אחד מאותם מכשירים שגוררים עמם התלבטויות. אנחנו כאן כדי להגיד לכם שזהו מכשיר שאסור לכם לוותר עליו.
 
פורס הגבינה החשמלי, הוא כבר מזמן דייר קבוע במעדניות וסופרים. גם מטבחים של בתי מלון וקייטרינג שרוצים את הגבינות שלהם מעוצבות משתמשים במכשיר. לגבי מסעדות, אתם צריכים לשאול את עצמכם שאלה אחת: האם התפריט שלכם כולל גם גבינות? אם התשובה היא כן, אז הנה הסבר קצר מדוע אתם חייבים מכונה שכזו.
 
סביר להניח שיצא לכם לא פעם לשהות בבית מלון וליהנות מארוחת בוקר מפנקת, נכון? בין העמדות השונות הגעתם גם לעמדת הגבינות, שם חיכו לכם סוגים שונים של גבינות אשר היו פרוסות. עכשיו דמיינו מה היה קורה, אם אותו מטבח לא היה משתמש בפורס גבינה חשמלי. ברגע שצלחת הגבינות הייתה נגמרת, הלקוחות היו צריכים לחכות זמן רב עד שהעובדים היו פורסים באופן ידני את הגבינות ומוציאים אותם לסיבוב שני. יותר מזה, דמיינו מה היה קורה אם העובדים לא היו רוצים לקחת את הצ׳אנס והיו פורסים מראש כמות עצומה שחלקה הגדול היה נזרק בסופו של דבר לפח.
 
אתם כבר מבינים את הנקודה. פורס גבינה חשמלי עוזר לכם לשלוט על כמויות הגבינה בה אתם משתמשים בכל רגע נתון. יותר מזה, הוא מאפשר לכם לחסוך בזמן, שכן הפריסה שלו היא מהירה ומדוייקת, ובכך אתם מצמצמים בצורה משמעותית את הכמויות שעלולות להזרק לפח בסיומה של כל ארוחה.
 
חשוב לדעת- לפני שאתם רוכשים פורסת גבינה חשמלית, וודאו כי היא עומדת בתקני הבטיחות האירופאיים, קלה לתפעול ולניקיון. היוועצו עם אנשי מקצוע שידאגו להתאים לכם את פורס הגבינה החשמלי הנכון עבור הצורך שלכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 06/10/2017 10:55:00 תגובות:
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא   
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462