מטחנות בשר ודגים מקינטו - מיכון מזון מתקדם בע"מ מייצגת יצרנים מובילים בתחום המיכון לתעשיית הבשר והדגים. אנו מציעים מגוון פתרונות לכל שלבי העיבוד, הייצור והאריזה.מטחנת בשר - צפו בקטלוג מכונות בשר מקצועיות ומומלצות - מקינטו

מקינטו - מיכון מזון מתקדם בע"מ מייצגת יצרנים מובילים בתחום המיכון לתעשיית הבשר והדגים. אנו מציעים מגוון פתרונות לכל שלבי העיבוד, הייצור והאריזה.
המכונות שאנו מציעים מאפשרות את הפתרון האופטימאלי בשל הגיאומטריה המעולה שלהן, איכות החומרים מהן הן עשויות והתפוקה הגבוהה המתקבלת מהן.

כל המכונות שאנו משווקים במכינטו מלוות באחריות ושירות צמוד, משלב ההדרכה בהפעלה ובהמשך לתחזוקה השוטפת. 

 
להדגמה והצעת מחיר ללא התחייבות
 צלצלו : 077-2307462 
 
מעוניין בהצעת מחיר?
הרשם כאן ונחזור אליך בהקדם
מטחנה אמינה במיוחד, חזקה מאד, הספק גדול וקלה לניקוי. מגש עליון נישלף. הודות לקירור המלא, כל תהליך הטחינה נעשה בצורה היגיינית ברמה גבוהה, תוך מניעת היווצרות חיידקים.​
 
גוף + מיכל המסה עשויים נירוסטה. מערכת הטחינה כולה עשויה נירוסטה.  
גודל פתח יציאה 42 (קוטר רשת 130 מ"מ) 
כפתורי שליטת מצבי עבודה (התחל/הפוך/הפסק) + מנוע מאוורר להבטחת פעולה רציפה
מטחנת קירור חדשנית קומפקטית וחזקה ביותר, עשויה כולה מפלדת אל-חלד AISI-304 ברמה גבוהה. כפתורי ההפעלה ממוקמים בצורה נוחה במיוחד למפעיל.
מטחנת קירור חדשנית קומפקטית וחזקה ביותר.
מערכת קירור חשמלית ללא מדחס וגז, חסכונית מאד בצריכת חשמל. 
שליפה קלה לחלקים לצורך ניקוי. 
הגנה תרמית על המנועים. 
המטחנה חזקה מאד– בהספק של 2.5 כ"ס. עשויה כולה מפלדת אל- חלד (נירוסטה) ברמה גבוהה ביותר.
מנוע המכונה מאוורר ומתאים לעבודה מאומצת רציפה. 
עומדת בתקני היגיינה ובטיחות הנדרשים לפי התקן האירופאי.
מטחנה אמינה באופן מיוחד, חזקה מאד עם הספק גדול ,קלה לניקוי.
גוף + מגש עליון לבשר עשויים פלדת אל-חלד (נירוסטה) 
כפתור הפעלה למדחס מערכת הקירור. 
טמפרטורת מינימום: מינוס 6 מעלות צלסיוס.
 
מטחנה לא מקוררת 32, חזקה מאד - 3 כ"ס. סוס עבודה. המכונה עשוייה כולה מפלדת אל-חלד. נוחה לתיפעול, פשוטה לניקוי. 
 
מטחנת בשר – למצוא את המתאימה ביותר
השוק מציע כיום מגוון של פתרונות, הן למטבח המוסדי והן למטבח הפרטי. חלקם מתבססים על טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות וחלקם מלווים אותנו כבר לא מעט שנים, אם כי עברו כמה שדרוגים לאחרונה ונחשבים כיום להרבה יותר יעילים. כאלו בדיוק הן מטחנות הבשר, אותן אפשר למצוא כמעט בכל מטבח. מטחנת בשר, המשמשת פעמים רבות גם לצורך טחינת דגים, הופכת את החיים לקלים ונוחים יותר. בעזרתה ניתן לטחון סוגים שונים של בשרים במהירות רבה יותר וליהנות ממרקם חלק של בשר, אתו ניתן להשתמש לצורך הכנת מנות פשוטות או מורכבות.

איכות ועמידות
ישנם סוגים שונים של מטחנות בשר. זו יכולה להיות מטחנת בשר מקצועית ומשוכללת מאד או מטחנה פשוטה וזולה. זו יכולה להיות מטחנה תעשייתית, הנחשבת לחזקה, לעמידה ולכזו המצליחה להתמודד עם אתגרי הטחינה השונים או דווקא מטחנה ביתית וקטנה. כאשר מחפשים מטחנת בשר מומלצת ובמיוחד אם השימוש בה צפוי להיות במטבח המוסדי, כלומר, היא צפויה להיות בשימוש רב מאד, ישנה חשיבות רבה לאיכות שלה וגם למי היא החברה האחראית לייצורה. חשוב שזו תהיה חברה מוכרת ואמינה, שניתן לסמוך עליה, ומכונה עם הספק גדול. יש לקחת בחשבון גם את התחזוקה שלה ולוודא כי היא קלה ונוחה לניקוי.

הגדרת הצרכים
כדאי מאד להגדיר את הצרכים ורק לאחר מכן לחפש את המתאימה. לכל מכונת טחינה מצבי עבודה שונים וכל דגם מספק מענה לצרכים אחרים. ישנן מכונות מנירוסטה, מכונות מפלדת אל חלד. יש מכונות חזקות יותר ויש פחות, שאינן מתאימות לעבודה מאומצת. מומלץ לחפש מכונות חסכוניות בצריכת החשמל שלהן, מכונות שקל לשלוף את החלקים שלהן לצורך ניקוי. יש לשים דגש על התקן ולוודא כי המכונה שאותה רוכשים עומדת בכל תקני ההיגיינה והבטיחות בהתאם לתקן האירופאי וגם הישראלי.

מעוניינים לרכוש מטחנה לבשר מאיכות גבוהה ולא יודעים באיזה דגם של מטחנה לבחור ובכלל – מהם המחירים המקובלים כיום? חברת מקינטו, המתמחה באספקת פתרונות מיכון מתקדמים לענף המזון – למטבחים מוסדיים וגם למטבחים פרטיים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים על מטחנות הבשר ועל המחירים, צרו קשר בטלפון 077-2307462
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462