מכינטו–מיכון מזון מתקדם בעמ - מטחנת בשר- מעדיפים להזמין בשר טחון מבחוץ? הנה כל הסיבות להפסדים שלכם
דף הבית >> מטחנת בשר- מעדיפים להזמין בשר טחון מבחוץ? הנה כל הסיבות להפסדים שלכם
מנהלים מטבח של בית מלון, בית אבות, פנימיה, מסעדה, קייטרינג, או כל מטבח גדול אחר המייצר כמויות מזון אדירות מדי יום? אין ספק שאחד הדברים שעומדים לנגד עיניכם הוא כל נושא החיסכון הכלכלי. גם ככה הציוד יקר, כוח האדם ואף חומרי הגלם עצמם מייקרים את העלויות, ולכן באופן טבעי אתם רוצים לראות כיצד אפשר לחסוך ואיפה ניתן לקצץ בהוצאות. לגיטימי.
 
יחד עם זאת, יש ציוד שאף על פי שהרכישה הראשונה שלו אמנם תאלץ אתכם להוציא סכומי כסף לא מבוטלים, בטווח הארוך הוא רק יעזור לכם לחסוך ולקצץ בהוצאות. רוצים דוגמא? מטחנת בשר, אם אתם לא משתמשים במטחנת בשר בעצמכם, שימו לב כמה פעמים אתם בעצם מפסידים.
 
בפעם הראשונה אתם מפסידים כי הבשר הטחון אותו אתם מזמינים מראש עולה לכם יותר. אין מה לעשות, עלויות בשר טחון יהיו יקרות יותר מאשר נתח בשר לפני טחינה, היות ומישהו אחר עושה את העבודה עבורכם. רוצים לחסוך על מטחנת בשר? תשלמו את הסכום הזה בהפרש על הבשר הטחון שאתם מזמנים.
 
בפעם השניה, אתם מאבדים את השליטה על הכמויות שלכם. ברגע שהזמנתם בשר טחון, אתם מעריכים את הכמות שאתם צריכים. אבל מה קורה אם אתם לא צריכים כל כך הרבה? סביר להניח שתישארו עם עודפים שתאלצו לזרוק.
 
ברגע שיש לכם מטחנת בשר, השליטה למעשה עוברת לידיים שלכם. במקום להיות תלויים בכמויות שהוזמנו מראש, אתם יכולים בכל רגע נתון במהלך היום שלכם לטחון את הבשר ולספק את הכמויות הדרושות לכם.
 
טחנתם כמות מסויימת שהסתיימה ואתם רואים שיש ביקוש לעוד? אין בעיה, אתם יכולים לטחון את הבשר במקום וליהנות מבשר טחון ואיכותי בכמות הרצויה.
 
בשוק יש לא מעט מטחנות בשר שאפשר למצוא והחכמה היא לא רק לבחור במטחנה הכי יוקרתית מצד אחד או חסכונית מצד שני, אלא למצוא את המטחנה שתספק בדיוק את הצרכים שלכם. לכן, חשוב להיוועץ באנשי מקצוע שיאתרו את הצורך שלכם ויתאימו עבורכם את מטחנת הבשר שתהיה הכי נכונה לעסק שלכם.
 
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462