מכינטו–מיכון מזון מתקדם בעמ - מטחנת בשר | מטחנת בשר מקוררת
דף הבית >> מטחנת בשר | מטחנת בשר מקוררת

מטחנת בשר


מטחנת בשר כבר הפכה מזמן לפריט חובה בכל מטבח של מסעדה, חברות קייטרינג, מלונות וכמובן אטליזים. כיום, אין מקום שמספק מנות בשר בכמויות גדולות ומכבד את עצמו שלא מחזיק מטחנת בשר. יחד עם זאת לא פעם יוצא לנו לשמוע כי מטחנות מסוימות מביאות את האנשים המשתמשים בהם לידי תסכול בשל תקלות כאלו ואחרות. לכן, כאשר צריך לבחור במטחנת בשר שיהיה ניתן לעבוד איתה לטווח הארוך, חשוב לשים לב לדגשים הבאים:
 

על איכות אסור להתפשר - במיוחד במזון

 
דמיינו מצב בו האטליז שלכם נמצא בעומס של סוף השבוע, הלקוחות כבר עומדים בתור, ולפתע המכונה מתחילה לחרוק. הלחץ יעלה, הלקוחות העצבניים יצביעו ברגליים ויסרבו לחכות, ואתם עלולים למצוא את עצמכם מול אובדן הכנסות - רק בגלל שהתפשרתם על איכות המטחנה. בדיוק מסיטוצאיות כאלו אתם צריכים להימנע.
 
מטחנת הבשר שלנו, לא רק שהן עשויות מהחומרים האיכותיים ביותר, הם בנויות לעבודה בעומסים גדולים, מה שאומר שאם אתם מנהלים מטבחים שמורגלים להוציא כמויות אדירות של אוכל וחייבים כמויות בשר גדולות בכל רגע נתון, מטחנת הבשר שלנו תספק את העבודה. בנוסף לכך, נדיר שמטחנת הבשר שלנו תתקלקל שכן כל הרכיבים בה הם ברמה הגבוהה ביותר. המכונה שלנו מקוררת, מה שמאפשר לבשר להישאר טרי ולא להתקלקל, בנוסף, כשאתם בוחרים מטחנת בשר אתם צריכים לדעת היטב כמה בשר מהטחינה עצמה ייזרק לפח בתור שאריות.
 
לא חסרות מטחנות, שלא מצליחות לנצל את כל הפוטנציאל שלהן ולכן נשארים במכונה חלקים גדולים של בשר שפשוט נזרקים. במטחנות שאנו עובדים איתם, כמעט ולא יוותרו שאריות, מה שעוזר לכם למקסם את כל הנתח שאותו אתם טוחנים. בנוסף לכך, המטחנות שלנו, קלות לשטיפה, הן לא מצריכות התעסקות מיותרת, ובהחלט מספקות לכם את קצב העבודה הדרוש על מנת שתוכלו לייצר כמויות גדולות של מזון.
 
בנוסף לכך, כאשר אתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים, כי אף על פי שמטחנת הבשר שלנו היא ברמה הגבוהה ביותר וחפה מתקלות, אנו מספקים שירות מקיף ועומדים לרשותכם לכל שאלה. בנוסף, אנו כמובן נספק לכם הסברים מפורטים כיצד לתפעל את המכונה ולהוציא ממנה את המיטב. 
 
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462