מכינטו–מיכון מזון מתקדם בעמ - מכונה להכנת המבורגר וקציצות - מי צריך אותה ומה צריך לדעת?
דף הבית >> מכונה להכנת המבורגר וקציצות - מי צריך אותה ומה צריך לדעת?
אז מי בכלל צריך מכונה להכנת המבורגר וקציצות? הרי יש לנו ספק איתו אנו עובדים, מרימים אליו טלפון, מזמינים את הכמות שאנחנו חושבים שנזדקק לה ויוצאים לדרך. מקסימום אם יש עודפים זורקים. קל ופשוט נכון? אז התשובה היא לא. אם אתם מנהלים עסק ואחראים על מטבח, קצביה או שיש ברשותכם קצביה המשרתת לקוחות הדורשים המבורגרים וקציצות מראש, אתם חייבים מכונה להכנה. למכונה זו מספר יתרונות שיהפכו את התפעול של המטבח שלכם לנכון יותר וחסכוני יותר.
 

למה חסכוני?

נסו רגע להשוות. מה עדיף? לשלם יותר לספק שיביא לכם מספר מסויים של קציצות והמבורגרים שאת חלקם תצטרכו לזרוק כי אין בהם שימוש ולא ניתן להקפיא אותם, או שעדיף לכם לשלם פעם אחת על מכונה כזו, לשלם פחות לספק וליהנות מיתרונות המכונה כמו הכנת מספר עצום של קציצות והמבורגרים בשעה? התשובה די ברורה. מן הסתם עדיף שהשליטה תהיה בידיים שלכם, ככה תוכלו בדיוק לדעת כמה מנות אתם צריכים. ראיתם כי יש ביקוש לעוד, הכניסו את המכונה לפועלה לפי מספר הקציצות שאתם חושבים שאתם צריכים, ובכך תבטלו את התלות בספקים חיצוניים.
 

למה כדאי לשלוט?

כדאי לכם לשלוט באיכות הקציצות, כי עוד בשלב הראשוני ניתם לתבל אותן ולהכין אותם בדיוק לפי הטעם שלכם או של האורחים שלכם.
 

מה צריך לדעת?

שמכונה להכנת המבורגר וקציצות היא לא משחק ילדים. מדובר במכונות מתקדמות שיודעות לספק את הסחורה בזמן קצר ובמהירות רבה, תוך שהן שומרות על טריות ואיכות הבשר שאתם מייצרים.

 
כשאתם ניגשים לרכוש מכונה להכנת המבורגר וקציצות, מומלץ מאוד להיעזר באנשי המקצוע הנכונים על מנת לקבל הצעת מחיר שתהיה נכונה לצורך הספציפי שלכם.
 

צריך אחריות?

תמיד. בכל מוצר שאתם רוכשים עבור המטבח המוסדי שלכם, וודאו כי יש לכם אחריות לכל צרה שלא תבוא. רכישה של מוצר כזה ביד 2 עלולה להביא אתכם למצב לא נעים בו אתם רודפים אחרי האנשים שמכרו לכם. בלי אחריות יהיה לכם מאוד קשה, ולכן חשוב לרכוש את המכונה ממקום שישמש לכם כבית לא צרה שלא תבוא.

עוד על מכונת המבורגר כנסו לכאן 
 
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462