מכשיר ואקום – הגדג’ט החדש למטבח

בישול בוואקום הפך בשנים האחרונות לטרנד של ממש והוא מוצע על ידי מטבחים רבים ובעיקר על ידי מסעדות נחשבות ומוכרות. מכשיר ואקום הוא כלי הכרחי וחשוב והוא מיוצר על ידי חברות שונות בשוק. אפשר למצוא אותו בדגמים שונים ובטווח רחב מאד של מחירים ובבחירתו, מתוך המגוון העצום, יכולה להיות לא קלה. מה מבדיל מכשיר ואקום למטבח אחד ממשנהו? הנה:

ידני מול אלקטרוני

ישנם סוגים שונים של מכשירי ואקום, כאשר אחד ההבדלים הבולטים ביניהם הוא באופי השימוש. חלק מהמכשירים הם ידניים וחלק אלקטרוניים. היתרון במכשיר האלקטרוני הוא העובדה שאין צורך בשאיבת האוויר באופן עצמאי, מה שהופך את השימוש בו לנוח והרבה יותר יעיל. מכשירי הוואקום האלקטרוניים הם הפופולאריים כיום במטבחים ומשתמשים בהם לא אחת כדי להכין ארוחות מסוגננות ומיוחדות יותר.

שיטת איטום השקית

ישנן שתי שיטות לאיטום השקיות. אחת באמצעות חום ואילו השנייה באמצעות סוגרי פלסטיק מיוחדים שנמצאים בקצותיה של השקית. יש הטוענים כי סגירה באמצעות חום יעילה הרבה יותר וגם הרמטית יותר ולכן מהווה הפתרון המועדף על רבים יותר, בהשוואה לשיטה השנייה באמצעות סוגרי הפלסטיק המיוחדים.

שקיות רב או חד פעמיות

עם מכשירי הוואקום שאותם רוכשים מגיעות שקיות. אלו יכולות להיות שקיות רב פעמיות או חד פעמיות. בדרך כלל, עם מכשיר הוואקום הידני מגיעות שקיות רב פעמיות, בעוד שעם המכשיר האלקטרוני מגיעות שקיות חד פעיות. היתרון בשקיות רב פעמיות הוא החיסכון הכספי, מצד שני יש לדאוג לנקות אותן היטב לאחר כל שימוש.

אחריות ובטיחות

על המכשיר שאותו רוכשים להיות בטוח לשימוש וגם לעמוד בכל התקנים הנדרשים. חשוב מאד לבדוק איזו אחריות מקבלים בעת הרכישה ולמשך כמה שנים. יש לוודא שבעת השימוש במכשיר הוואקום לא חשופים לחום הגבוה שלו וכי הוא מבצע את פעולת הוואקום כהלכה.
מעוניינים לרכוש מכשיר ואקום למטבח וחשובים לכם האיכות הגבוהה שלו וגם המחיר הנוח שלו? אם כן, מקינטו – מיכון מזון מתקדם בע”מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו בדיוק מה שאתם מחפשים. לסקירת המוצרים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 052-2377345

שתף ברשתות החברתיות:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
סגירת תפריט
דילוג לתוכן