אם אתם מסעדנים חדשים, המאמר הזה הוא קודם כל בשבילכם. אנחנו במקינטו מאמינים שעל מנת שמטבח יעבוד כמו שצריך וימלא את הפוטנציאל שלו, הציוד בו הוא משתמש או רוכש חייב להיות הרלוונטי ביותר עבורו.
 
לכן בחרנו לכתוב על מכשיר שאנו יודעים כי יש לו ביקוש גבוה אך הוא לא בהכרח מתאים לכל סוג של מטבח. אנחנו כמובן מדברים על משור הסרט. לא מעט מסעדנים חדשים אשר פותחים עסקים נמצאים בהתלהבות די ברורה לרכוש כמעט כל מוצר שממליצים להם. ההמלצה שלנו היא שלפני שאתם ממהרים לנפח את הוצאות העסק, בדקו היטב האם המכשיר ששמעתם עליו כל כך הרבה אכן רלוונטי למטבח שלכם.
 
אם אתם מנהלים מטבח מוסדי, מטבח של בית מלון, פנימיה או כל מטבח אחר המייצר כמויות מזון אדירות מדי יום, בהחלט שווה לכם לשקול להשתמש במשור סרט. היתרונות שלו הרי ידועים וברורים. הוא חותך ומנסר בקלות נתחים קפואים, דגים, בשר ועוף, הוא יאפשר לכם ליהנות שמנתחים שנחתכו בדיוק רב, ובנוסף לכך, אם יש לכם קצביה או חנות דגים, אז אין כאן בכלל שאלה וברור הרי שאתם צריכים מוצר כזה.
 
אבל אם אתם בית קפה, גם כזה שמגיש ללקוחות שלו בשר כזה או אחר, כלל לא בטוח שאתם זקוקים למכשיר כמו משור הסרט. בוודאי אם מדובר בבית קפה שכונתי קטן שלא ממש מייצא יותר מדי ארוחות במהלך היום. יש לא מעט מכשירים אחרים שיהיו הרבה יותר אפקטיביים ונכונים עבור העסק שלכם.
 
אז איך בכל זאת תדעו אם אתם צריכים משור סרט?
 
כאן כבר נכנסת לתמונה העובדה שקיימים לא מעט אנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים ועל מה הם מדברים ויוכלו לשתף איתכם תובנות, להבין את הצורך שלכם וכמובן יוכלו לסייע לכם להחליט האם אתם צריכים, לפי הסוג הפעילות שלכם, משור סרט או שכדאי לכם להמשיך לציוד אחר.
 
אם יש לכם שאלה ואתם מעוניינים לדעת אם משור סרט מתאים לכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם.

שתף ברשתות החברתיות:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
סגירת תפריט
דילוג לתוכן