פורס מזון חשמלי - מחיר משתלם - מקינטו
דף הבית >> פורס גבינה חשמלי- מה אתם חייבים לדעת?

פורס גבינה חשמלי- מה אתם חייבים לדעת?


כל מטבח שמכין כמויות גדולות של אוכל יודע, כי פורס גבינה חשמלי הוא מכשיר שהוא חובה. השליטה המתאפשרת בעזרת פורס הגבינה החשמלי, תורמת למטבח בכך שהכמויות הם מדוייקות, חתוכות בצורה שווה וכמובן מאפשרות להימנע מזריקה של עודפים מיותרים.
ברגע שהשליטה נמצאת בידיים של עובדי המטבח, הסבירות כי תנצלו את הגבינה ולא תמצאו את עצמכם זורקים כמויות גדולות שנרכשו מראש רק כי עבר זמנם ואף אחד לא טרח לאכול אותם היא עצומה. ברגע שיש לכם פורס גבינה חשמלי איכותי, אתם נמנעים מסוגיית זריקת האוכל המיותר. הגבינה לא הופכת למיותרת ברגע שאתם מחליטים כמה ממנה לפרוס ובאיזו תדירות.
בתי מלון למשל, קייטרינג ומטבחים של פנימיות ובתי אבות שמייצרים כמויות גדולות של אוכל מדי יום, בוודאי מודעים לבעיה המדוברת. במידה ורוכשים כמות מסויימת של גבינה פרוסה ומגישים אותה, במידה והיא לא נאכלה היא תמצא את עצמה בדרך לפח. ברגע שאתם אחראים על פריסת הגבינה, אתם יכולים "לקרוא את המפה" ולהבין היטב מתי יש צורך בלפרוס חתיכות חדשות ומתי אפשר לקפל.


מה חשוב לדעת?


בהגיעכם לרכוש פורס גבינה חשמלי יש מספר דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון. הדבר הראשון שעליו אסור לכם להתפשר בשום צורה שהיא, זה כל נושא הבטיחות. על פורס הגבינה החשמלי שאתם רוכשים, להיות המכשיר הבטיחותי ביותר עבור העובדים שלכם. וודאו כי אתם רוכשים מכשיר שהוא קל לתפעול מצד אחד ולא מסכן את אצבעות העובדים שלכם מצד שני. דבר חשוב נוסף שחשוב לשים אליו לב, הוא כל נושא הניקיון. אתם הרי לא רוצים לבזבז זמן יקר על ניקוי המכשיר ובוודאי אינכם רוצים שישארו עליו שאריות שלא יהיה ניתן להוריד או אפילו לגלות בזמן הניקוי. שאריות אלו יצברו בקטריות שיעברו לגבינה הבאה שתפרסו, ומשם הדרך לקלקול קיבה עבור הלקוחות שלכם היא קצרה מאוד. פורס גבינה שקל וניתן לנקות אותו בפשטות הוא הכרחי.
אל תתפשרו על איכות המכשיר. כמו כל מכשיר חשמלי אחר גם פורס הגבינה חייב להיות איכותי על מנת שתוכלו ליהנות ממנו לטווח הארוך ובלי תקלות מיותרות. אל תתפשרו על מכשירים נחותים רק בגלל המחיר. בסופו של דבר הזול יעלה לכם יותר יקר.
פורס מזון חשמלי – לחיתוך איכותי
את פורס המזון החשמלי ניתן למצוא כיום בחנויות מהזון השונות, ברשתות שיווק המזון הגדולות, במכולות השכונתיות הקטנות ובחלק מהמקרים גם במטבחים פרטיים, השייכים לשפים חובבנים. פורס מזון חשמלי עוזר לפרוס את המזון, בין אם זה נתח בשר או נקניקים מסוגים ובין אם אלו גבינות במגוון טעמים. בעזרת פורס המזון ניתן לפרוס לפרוסות בהתאם לצרכים הקיימים ולנצל את חומר הגלם במלואו לצורך מטעמים ומנות מסוגים שונים.

חדשנות ויעילות
למחפשים מכונה פורסת נקניק או מכונה פורסת גבינות, מוצעות כיום מגוון רחב מאד של אפשרויות. השוק מעמיד לרשותנו, ובדומה לכל תחום אחר, סוגים רבים של פתרונות, המספקים מענה מצוין לצרכים שונים ומתבססים על פיתוחים חדישים. יחד עם זאת, פורס נקניק וגם פורס גבינות או אולי אחד המכשירים הוותיקים ביותר בחנויות המזון, זה שמלווה אותן כבר לא מעט שנים. עם הזמן הפכו מכונות הפריסה ליעילות הרבה יותר מאלו שהוצעו לנו בעבר וכאלו, המצליחות להחזיק מעמד לאורך זמן רב. מכונות הפריסה ניתנות לשליטה באופן מלא על ידי הפורס וניתן לכוונן בהתאם לעובי הפרוסות שבהן מעוניינים – פרוסות נקניק דקיקות או פרוסות עבות יותר, פרוסות גבינה שניתן לנגוס בהן או כאלו שנמסות בפה בזכות הדקיקות שלהן.

למצוא את הפורס המתאים
לאור מבחר סוגי מכונות הפריסה החשמליות, מומלץ מאד לבחון מספר דגמים ולהגדיר במדויק את הצרכים. כדאי מאד שלא להתפשר על האיכות ולבחון את החברות היצרניות. אם השימוש הצפוי עשוי להיות תכוף מאד, כדאי לחפש פורס מזון עמיד מאד, וגם אם המשמעות לכך היא עלות גבוהה יותר. במקרים רבים, מכונות פריסת מזון זולות במיוחד הן מכונות פשוטות ופחות יעילות למשך תקופה ארוכה. חשוב להיעזר במומחים בתחום ובעזרתם לבדוק איזה מהדגמים הוא המתאים ביותר – הן תוך התייחסות לצרכים והן תוך התייחסות לתקציב.

מעוניינים לרכוש מכונה לפריסת מזון – בשר או גבינות? מבולבלים מההיצע הרב ולא יודעים במה לבחור? חברת מקינטו, המתמחה באספקת פתרונות מיכון מתקדמים לענף המזון – הן ללקוחות עסקיים והן לאנשים פרטיים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 077-2307462
 
 
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462