מכינטו–מיכון מזון מתקדם בעמ - פורס גבינה חשמלי - מתאים למטבחים של מסעדות או רק לסופרים ומעדניות?
דף הבית >> פורס גבינה חשמלי - מתאים למטבחים של מסעדות או רק לסופרים ומעדניות?
הנה שאלה שעולה לא פעם כאשר בונים מטבח למסעדה חדשה או בית קפה. הרי בהתלהבות של ההתחלה, אנחנו רוצים לצייד את המטבח שלנו בכל המכשור המתקדם ביותר שיש ובאותה נשימה לצמצם עלויות. לכן יש מוצרים מסויימים שבעלי עסק שוקלים פעמיים האם כדאי לרכוש או האם עדיף להתבסס על עבודת יד של הטבחים או במקרים מסויימים על הזמנת מספקים. פורס גבינה חשמלי הוא אחד מאותם מכשירים שגוררים עמם התלבטויות. אנחנו כאן כדי להגיד לכם שזהו מכשיר שאסור לכם לוותר עליו.
 
פורס הגבינה החשמלי, הוא כבר מזמן דייר קבוע במעדניות וסופרים. גם מטבחים של בתי מלון וקייטרינג שרוצים את הגבינות שלהם מעוצבות משתמשים במכשיר. לגבי מסעדות, אתם צריכים לשאול את עצמכם שאלה אחת: האם התפריט שלכם כולל גם גבינות? אם התשובה היא כן, אז הנה הסבר קצר מדוע אתם חייבים מכונה שכזו.
 
סביר להניח שיצא לכם לא פעם לשהות בבית מלון וליהנות מארוחת בוקר מפנקת, נכון? בין העמדות השונות הגעתם גם לעמדת הגבינות, שם חיכו לכם סוגים שונים של גבינות אשר היו פרוסות. עכשיו דמיינו מה היה קורה, אם אותו מטבח לא היה משתמש בפורס גבינה חשמלי. ברגע שצלחת הגבינות הייתה נגמרת, הלקוחות היו צריכים לחכות זמן רב עד שהעובדים היו פורסים באופן ידני את הגבינות ומוציאים אותם לסיבוב שני. יותר מזה, דמיינו מה היה קורה אם העובדים לא היו רוצים לקחת את הצ׳אנס והיו פורסים מראש כמות עצומה שחלקה הגדול היה נזרק בסופו של דבר לפח.
 
אתם כבר מבינים את הנקודה. פורס גבינה חשמלי עוזר לכם לשלוט על כמויות הגבינה בה אתם משתמשים בכל רגע נתון. יותר מזה, הוא מאפשר לכם לחסוך בזמן, שכן הפריסה שלו היא מהירה ומדוייקת, ובכך אתם מצמצמים בצורה משמעותית את הכמויות שעלולות להזרק לפח בסיומה של כל ארוחה.
 
חשוב לדעת- לפני שאתם רוכשים פורסת גבינה חשמלית, וודאו כי היא עומדת בתקני הבטיחות האירופאיים, קלה לתפעול ולניקיון. היוועצו עם אנשי מקצוע שידאגו להתאים לכם את פורס הגבינה החשמלי הנכון עבור הצורך שלכם.
 
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462