ציוד למטבח המוסדי - ציוד מקצועי למסעדות - מקינטו
דף הבית >> ציוד למטבח המוסדי- פונקציונליות ומוצרים.

ציוד למטבח המוסדי- פונקציונליות ומוצרים.
 

הספקת המזון ללקוח, הכנתו ברמה הגבוהה ביותר ועמידה בזמנים, הינם הכרחיים לכל מטבח המספק אוכל ועוד על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר במטבח מוסדי שצריך לייצר כמויות אדירות בזמן קצר במיוחד.
 
בהתחשב בעובדה שהאוכל צריך להיות מוגש ברמה גבוהה כאשר הוא חם וטרי, הצלחות והסכום צריכים להיות נקיים ומומלץ כי העובדים במטבח יהיה יעילים ואפקטיביים, חשוב לצייד את המטבח המוסדי בציוד הנכון ביותר עבורו.
 
יחד עם זאת, זאת ממש לא חכמה להתחיל להזמין מוצרים ולהעמיס את המטבח בכל מיני מכשירים כאלו ואחרים, מבלי להתחשב בפונקציונליות המטבח, ובמיקום של האלמנטים השונים. רק דמיינו מה קורה במצב בו העובדים צריכים להתרוצץ בחלל העבודה, כאשר באמצע המטבח תקוע להם מדיח כלים או מקרר רק בגלל שלא היו מספיק שקעים לחשמל, ולא בוצע תכנון מראש של היכן להציב כל מכשיר.
 
אם כן, השלב הראשון בהגיעכם לרכוש ציוד למטבח המוסדי, הוא לבחון לעומק את הפונקציונליות של המקום והיכן למקם כל מוצר. לאחר שסיימנו עם זה, נתפנה לרשימת הציוד שכל מטבח מוסדי חייב להחזיק בשביל להיות יעיל ואפקטיבי.
 
קאטר- אתם יכולים לרכוש מבחוץ כמויות גדולות של חומוס, שיכול מאוד להיות שאת חלקו תצטרכו לזרוק, או שאתם יכולים לקחת שליטה ולהכין את החומוס לפי מתכון ובכמויות הייחודיים לכם. הקאטר הוא אידאלי להכנת חומוס. פשוט לתפעול וקל מאוד לניקיון.
 
מרסקת גבינה- מכינים קינוחים? אתם צריכים עזרה. מרסקת הגבינה של סנטוס תעזור לכם לרסק גבינה, שוקולד ובוטנים במהירות של 50 ק״ג בשעה. נכון, אתם לא חייבים להשתמש בה רק לקינוחים, והיא בהחלט יכולה לעזור בדברים נוספים.
 
ארונות חיטוי לסכינים- אם יש משהו שלא מתפשרים עליו זה ניקיון הכלים איתם עובדים. רק תתארו לעצמכם מה קורה אם סכין לא עוברת חיטוי, ומעבירה עמה שאריות של דג נע למשל שכבר הספיקו לצבור חיידקים, לבשר הטרי שעכשיו היא חותכת. חיטוי לסכינים הוא חובה.
 
רכישת ציוד למטבח המוסדי כרוכה בתכנון מקדים מראש. הן של המקום והן בבחירת המוצרים.ציוד למטבח המוסדי – למצוא את הטוב והמתאים ביותר
המטבח המוסדי מתמודד עם אתגרים רבים, שבראשם – הצורך להאכיל כמות רבה מאד של אנשים בתוך פרקי זמן קצרים. בין אם אלה מטבחים במפעלים או בחברות שונות, מטבחים בפנימיות או בבתי החולים, מטבחי מסעדות או מטבחים של בתי מלון – בכל מטבח מוסדי מוצאים כיום מגוון רחב של מוצרים, המהווים חלק חשוב ומרכזי מתפעולו השוטף. אלו יכולות להיות מכונות חשמליות שונות, חומרים יבשים להכנת מנות וכמובן חומרי גלם טריים, הנשמרים בתוך מקררים גדולים. במטבח המוסדי, שלא כמו במטבח הפרטי, הכול גדול הרבה יותר והחשיבות לטריות וניקיון היא רבה מאד.

סוגים שונים של ציוד
כאשר בוחנים ציוד למטבח המוסדי מגלים מגוון עצום של אפשרויות. השוק מציע כיום מבחר של ציוד מקצועי למסעדות ולמטבחים מוסדיים גדולים, ציוד המיוצר על ידי מיטב החברות. אלו יכולות להיות מטחנות בשר, פורסי גבינות או נקניקים, מכונות אריזה ומכונות ואקום, מסורים חשמליים לפריסה, מכונות לעיבוד ירקות או בשר, מסחטות מיצים ובלנדרים איכותיים ועוד ועוד. בכל המכונות האלו משתמשים לרוב באופן שוטף כדי להכין מנות מסוגים שונים, מנות פשוטות וקלות או מנות מורכבות וכבדות יותר. על הציוד להיות איכותי במיוחד וגם עמיד מאד, כדי שיישמר לאורך שנים.

במקביל חשוב שהוא יהיה בטיחותי ונוח לשימוש וגם שתחזוקתו תהיה קלה ולא תדרוש השקעה רבה מדי. מעבר לכך, ישנה גם חשיבות למידת התאמתו של הציוד לאופן התנהלות המטבח ולמנות שאותן הוא מייצר. למטבחים חלביים, תידרשנה מכונות מסוג מסוים, בעוד שלמטבחים שבהם מבשלים מנות בשריות שונות, תידרשנה אחרות. כדאי מאד לבחון היטב את הדגמים וגם להיעזר במומחים. מומלץ שלא להתפשר על האיכות, לערוך סקר שוק ולהשוות בין הסוגים הקיימים. ציוד מטבח למסעדות וגם למטבחים מוסדיים הוא בגדר חובה ועליו לספק מענה בהתאמה מלאה.  

זקוקים לציוד חדש ואיכותי למטבח שאותו אתם מנהלים? חברת מקינטו, המתמחה באספקת פתרונות מיכון מתקדמים לענף המזון – למטבחים מוסדיים וגם למטבחים פרטיים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על הציוד ועל המחירים, צרו קשר בטלפון 077-2307462
 
 
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462