מכינטו–מיכון מזון מתקדם בעמ -
תגובות

ציוד למטבח המקצועי

ציוד למטבח המקצועי

דגשים לבחירה נכונה של ציוד למטבח המקצועי
בין אם מדובר במטבח מסעדה גדולה ונחשבת או במטבח מוסדי, המשרת לא מעט אנשים, מטבח הוא מטבח וכדי שיתנהל כהלכה חשוב שיהיה בו ציוד איכותי, שיוכל לשרת את העוסקים במלאכה. כאשר מחפשים ציוד למטבח המקצועי יש לשים דגש על כמה פרמטרים, כדי להבטיח את מידת התאמתו של הציוד הנבחר. באילו דגשים מדובר? הנה:

מענה מדויק לצרכים הקיימים
מחפשים ציוד תעשייתי למטבח המוסדי? אם כן, תגלו שיש לא מעט אפשרויות ושניתן למצוא כיום שפע בלתי רגיל של ציוד באיכויות שונות. יחד עם זה, לא כל ציוד יתאים לכם בהכרח ולא כל מה שתתקלו בו סביר שיספק לכם את המענה המדויק. ולכן, כדי שתמצאו ציוד מטבח למסעדות שישרת אתכם כהלכה, הגדירו תחילה את הצרכים שלכם ושל העובדים האחרים: באיזה סוג של עבודה מדובר? מה נוהגים להכין במטבח? כמה עובדים צפויים להשתמש באותו ציוד? האם יש מקום מתאים להניח אותו? ועוד.

מי מייצר את הציוד
למחפשים ציוד למטבח תעשייתי מחירים הם פרמטר חשוב שיכול להכריע בבחירה, אך מעבר לכך, חשוב לקחת בחשבון את עניין היצרן. מי עומד מאחורי אותו ציוד שרוצים לקנות, האם זו חברה מוכרת שנחשבת מוביל בתחום ועוד. מכיוון שלרוב מדובר בציוד יקר מאד שבחלקו גם מורכב, חשוב שתהיה כתובת שניתן יהיה לפנות אליה בעת הצורך, במקרה של תקלה בציוד. חברה מוכרת, המכבדת את לקוחותיה, מעניקה שירות יעיל ומקצועי ותעמוד לרשותם בכל עת שיידרש. אותו הדבר חשוב לעשות גם בכל הקשור לבחירתו של המקום שבו תתבצע הרכישה.

כמה הוא עולה
טווח המחירים הוא רחב ובעוד שישנו ציוד יקר מאד, אפשר גם למצוא ציוד זול. המחירים נקבעים בהתאם לטיב ולאיכות ציוד המטבח וגם בהתאם לשיקולים נוספים הקשורים לאותה חנות או אותה חברה המייצרת אותו. סקר שוק והשוואת מחירים הוא הכרחי והוא יכול לעזור בהיכרות עם המחירים הריאליים וגם עם הדגמים המומלצים. בכל מקרה, כדאי מאד שלא להתפתות ולחפש ציוד למטבח במחירים זולים במיוחד, שכן המחיר הזול צריך להעלות חשד ועשוי להציע על איכות ירודה מאד.

זקוקים לציוד חדש למטבח שאותו אתם מנהלים? מקינטו – מיכון מזון מתקדם בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת המוצרים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-2307462
 
לעמוד הפוסט תאריך: 10/12/2018 18:33:00 תגובות:
תגובות

מסחטת תפוזים מקצועית

מסחטת תפוזים מקצועית


איך בוחרים מסחטת תפוזים מקצועית – טיפים לבחירה נכונה
אם בעבר הוצעה לנו מסחטת תפוזים ידנית פשוטה, הרי שכיום הסיפור הוא אחר, ומאז שנכנסה לעניין גם הטכנולוגיה המתקדמת והחדשה בחירתה של מסחטת תפוזים מקצועית היא משימה לא פשוטה. אפשר למצוא מגוון רחב של מסחטות מיצים באיכות גבוהה מאד, מסחטות מקצועיות שבהן משתמשים לרוב בבתי קפה ובמסעדות השונות. איך בוחרים מתוך המגוון הרחב הזה את המסחטה שתענו במדויק על כל הצרכים, זו שתשרת אותנו לאורך שנים? הנה, כמה טיפים לבחירה נכונה:
  1. מה התקציב – אחד ההבדלים הבולטים בין מסחטות המיצים המקצועיות של היום בא לידי ביטוי בעלות. ככל שמסחטת המיצים מקצועית, איכותית ומתוחכמת יותר, מחירה יהיה גבוה יותר. ולכן, ולו כדי לקצר תהליכים ולא לבזבז זמן בחיפושים, מומלץ מאד להגדיר את התקציב, את אותו סכום כסף שאותו ניתן להקצות לטובת המסחטה.
  2. האופן שבו פועלת המסחטה – הבדל נוסף בין המסחטות בא לידי ביטוי בפונקציות השונות שהן מציעות וגם האופן שבו הן פועלות. ישנן מסחטות המסתובבות לשני הכיוונים, מה שהופך את הסחיטה ליעילה יותר, בעוד שאחרות מסתובבות לכיוון אחד. ישנן מסחטות חזקות ועם הספק גבוה מאד, מה שמשפר מאד את אופן סחיטתן, בעוד שאחרות פחות. לאלה, המתכננים להשתמש לא מעט במסחטת המיץ, כדאי מאד לחפש מסחטות חזקות, עמידות וגם בעלות הספק גבוה.
  3. הגודל שלה – המטבח המקצועי עמוס בציוד ובכלים שונים המשרתים את העובדים בו ביום יום. הכלים והציוד נבדלים אלה מאלה, בין היתר, גם בגודל שלהם ובמקום שאותו הם תופסים. חשוב, מצד אחד, שמסחטת המיצים שאותה קונים תהיה קומפקטית מבחינת מידותיה, אך מבלי שהדבר ישפיע על איכותה. יחד עם זאת, אפשר כיום למצוא מסחטות תפוזים מקצועיות מאד הנחשבות לקטנות יחסית ובו זמנית גם איכותיות ומומלצות מאד.
רוצים להתחדש במסחטת מיצים טובה ואיכותית, כזו שתשרת אתכם כהלכה בזמן העבודה ותאפשר לכם להכין במהירות וביעילות מיץ טעים לאורחים? מקינטו – מיכון מזון מתקדם בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת המוצרים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-2307462
 
לעמוד הפוסט תאריך: 10/12/2018 18:29:00 תגובות:
תגובות

מכשיר ואקום

מכשיר ואקום


מכשיר ואקום - הגדג'ט החדש למטבח
בישול בוואקום הפך בשנים האחרונות לטרנד של ממש והוא מוצע על ידי מטבחים רבים ובעיקר על ידי מסעדות נחשבות ומוכרות. מכשיר ואקום הוא כלי הכרחי וחשוב והוא מיוצר על ידי חברות שונות בשוק. אפשר למצוא אותו בדגמים שונים ובטווח רחב מאד של מחירים ובבחירתו, מתוך המגוון העצום, יכולה להיות לא קלה. מה מבדיל מכשיר ואקום למטבח אחד ממשנהו? הנה:

ידני מול אלקטרוני
ישנם סוגים שונים של מכשירי ואקום, כאשר אחד ההבדלים הבולטים ביניהם הוא באופי השימוש. חלק מהמכשירים הם ידניים וחלק אלקטרוניים. היתרון במכשיר האלקטרוני הוא העובדה שאין צורך בשאיבת האוויר באופן עצמאי, מה שהופך את השימוש בו לנוח והרבה יותר יעיל. מכשירי הוואקום האלקטרוניים הם הפופולאריים כיום במטבחים ומשתמשים בהם לא אחת כדי להכין ארוחות מסוגננות ומיוחדות יותר.

שיטת איטום השקית
ישנן שתי שיטות לאיטום השקיות. אחת באמצעות חום ואילו השנייה באמצעות סוגרי פלסטיק מיוחדים שנמצאים בקצותיה של השקית. יש הטוענים כי סגירה באמצעות חום יעילה הרבה יותר וגם הרמטית יותר ולכן מהווה הפתרון המועדף על רבים יותר, בהשוואה לשיטה השנייה באמצעות סוגרי הפלסטיק המיוחדים.

שקיות רב או חד פעמיות
עם מכשירי הוואקום שאותם רוכשים מגיעות שקיות. אלו יכולות להיות שקיות רב פעמיות או חד פעמיות. בדרך כלל, עם מכשיר הוואקום הידני מגיעות שקיות רב פעמיות, בעוד שעם המכשיר האלקטרוני מגיעות שקיות חד פעיות. היתרון בשקיות רב פעמיות הוא החיסכון הכספי, מצד שני יש לדאוג לנקות אותן היטב לאחר כל שימוש.

אחריות ובטיחות
על המכשיר שאותו רוכשים להיות בטוח לשימוש וגם לעמוד בכל התקנים הנדרשים. חשוב מאד לבדוק איזו אחריות מקבלים בעת הרכישה ולמשך כמה שנים. יש לוודא שבעת השימוש במכשיר הוואקום לא חשופים לחום הגבוה שלו וכי הוא מבצע את פעולת הוואקום כהלכה.
מעוניינים לרכוש מכשיר ואקום למטבח וחשובים לכם האיכות הגבוהה שלו וגם המחיר הנוח שלו? אם כן, מקינטו – מיכון מזון מתקדם בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו בדיוק מה שאתם מחפשים. לסקירת המוצרים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 077-2307462
לעמוד הפוסט תאריך: 10/12/2018 18:11:00 תגובות:
תגובות

מערבל מזון תעשייתי

מערבל מזון תעשייתי

מערבל מזון תעשייתי – ליהנות מפתרון מושלם
מערבל המזון הוא פריט שהוא בגדר חובה בכל מטבח, מוסדי או פרטי. בעזרתו ניתן להכין מנות שונות, הדורשות ערבול/ערבוב איכותי של מספר חומרי גלם שונים, שחלקם לרוב נוזליים. בעזרתו ניתן להכין בצקים טובים, קצפות ועוד וחשוב שהוא יהיה איכותי מספיק על מנת ליהנות מהתוצאות הרצויות. המחפשים מערבל מזון תעשייתי יגלו מגוון רחב של אפשרויות. ישנם מערבלי מזון מאסיביים מאד, מערבלים חזקים וגדולים וישנם קטנים ופשוטים. בחירת המערבל תלויה במספר פרמטרים, הדורשים התייחסות ובדיקה:

איכות המערבל – כמו בכל מוצר אחר, כאשר מדובר בשימוש רב מאד ובעיקר כשזה מטבח מוסדי, ישנה חשיבות רבה במיוחד לאיכותו של המערבל. על מערבל המזון התעשייתי להיות איכותי מאד, כזה המסוגל להתמודד עם מסות גדולות ולעבוד גם בתדירות גבוהה.
היצרן – יש לבדוק מי הם היצרנים. מערבלים המיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום, חברות מוכרות השמות דגש על איכות ועל שירות ברמה גבוהה, הן חברות שאת מוצריהן כדאי לבחור. חברות כאלו מציעות גם אחריות וכתובת שניתן לפנות אליה בכל מקרה של בעיה.
אופן השימוש – חשוב שיהיה קל ונוח לתפעל את מערבל המזון. מערבלי מזון תעשייתיים הם מערבלים גדולים ומאסיביים מאד. גם אם הם עובדים לרוב באופן עצמאי ופחות נדרשת ההשגחה הצמודה עליהם (בניגוד למערבלים הביתיים), כדאי מאד לבחור במערבל ידידותי ונוח לשימוש.
כמה זה עולה – טווח המחירים הוא רחב וכדאי מאד, ולו כדי למצוא מערבל בהתאם לתקציב, לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים. ישנם דגמים יקרים מאד וישנם זולים. מומלץ לא להתפתות ולחפש מערבי מזון תעשייתיים זולים מאד, שכן אלה עשויים להיות פחות איכותיים מאחרים ולהחזיק מעמד תקופה קצרה מאד.  

מעוניינים לרכוש למטבח שלכם מערבל מזון מאיכות גבוהה? חשוב לכם שזה יהיה מערבל תעשייתי שיתמודד בהצלחה עם אתגרים שונים? חברת מקינטו, המתמחה באספקת פתרונות מיכון מתקדמים לענף המזון – למטבחים מוסדיים וגם למטבחים פרטיים, היא בדיוק הכתובת שאתם מחפשים. למידע על הדגמים וגם על העלויות, צרו קשר בטלפון 077-2307462
 
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2018 00:32:00 תגובות:
תגובות

מכונה לייצור נקניקיות

מכונה לייצור נקניקיות

מכונה לייצור נקניקיות – ליהנות מנקניקיות טריות וטעימות
הנקניקיות נהדרות כמנה עיקרית או כתוספת. הן נפלאות בתוך לחמנייה טרייה (הוט-דוג) או לצד פירה, תפוחי אדמה או סלט כרוב. אפשר לטבול אותן בחרדל משובח או בקטשופ והן ללא ספק מוצר מזון שאהוב מאד על ישראלים רבים ובכלל – אהוב בכל העולם. במקום לרכוש נקניקיות מוכנות, ניתן כיום לייצר את הנקניקיות באופן עצמאי, במטבח המוסדי או בבית הפרטי. מכונה לייצור נקניקיות היא בדיוק מה שצריך במטבח כדי ליהנות מנקניקיה טרייה וטובה, נקניקיה איכותית וטעימה.

סוגים רבים של מכונות
ישנם סוגים שונים של מכונות לייצור נקניקיות. ישנן מכונות לייצור המוני, מכונות תעשייתיות, חזקות ועמידות וישנן מכונות פשוטות יותר, המתאימות למטבח הפרטי, לבשלנים החובבנים. המודעות היום למזון שהוא טרי ומשובח היא רבה ובכל מסעדה או מטבח יש רצון רב להציע לסועדים את הטוב ביותר. את המנה שכולם ידברו עליה או את חומרי הגלם האיכותיים, שהופכים אותה לקצת שונה מאחרות. באמצעות מכונות אלו ניתן לייצר נקניקיות במהירות ובקלות רבה יחסית ולהפוך אותן למנה מנצחת.

איך היא עובדת
מכונה המייצרת נקניקיות היא מכונה חשמלית הפועלת בלחץ הדוחף בוכנה. ניתן לווסת את מהירות המכונה ולהניח אותה בכל מקום שרוצים. זהו פתרון מצוין לחובבי הבשר והנקניקיות בפרט, מכונה המסוגלת להתמודד עם הספקי עבודה גבוהים, אך מבלי לפגוע באיכות הנקניקייה ובטעם שלה. אפשר באמצעותה למלא נקניקיות בבשרים שונים וליהנות מטעמים ייחודיים. חשוב כמובן לבדוק מי הם יצרני המכונה, לבחון כיצד מפעילים אותה וגם מהי שיטת הניקוי. מכונה שקל לתחזק, מכונה חסכונית בחשמל ובעיקר כזו שמתאימה במדויק לצרכים – היא המענה המתאים.

רוצים להכין במטבח שלכם נקניקיות ומחפשים מכונה באיכות גבוהה שתאפשר לכם לעשות זאת בקלות? חברת מקינטו, המתמחה באספקת פתרונות מיכון מתקדמים לענף המזון – למטבחים מוסדיים וגם למטבחים פרטיים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על המכונות השונות, על הדגמים וגם על העלויות, צרו קשר בטלפון 077-2307462
 
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2018 00:31:00 תגובות:
תגובות

משור סרט – הנה כמה טעויות נפוצות שבעלי מסעדות עושים עם המכשיר המעולה הזה

אם אתם מסעדנים חדשים, המאמר הזה הוא קודם כל בשבילכם. אנחנו במקינטו מאמינים שעל מנת שמטבח יעבוד כמו שצריך וימלא את הפוטנציאל שלו, הציוד בו הוא משתמש או רוכש חייב להיות הרלוונטי ביותר עבורו.
 
לכן בחרנו לכתוב על מכשיר שאנו יודעים כי יש לו ביקוש גבוה אך הוא לא בהכרח מתאים לכל סוג של מטבח. אנחנו כמובן מדברים על משור הסרט. לא מעט מסעדנים חדשים אשר פותחים עסקים נמצאים בהתלהבות די ברורה לרכוש כמעט כל מוצר שממליצים להם. ההמלצה שלנו היא שלפני שאתם ממהרים לנפח את הוצאות העסק, בדקו היטב האם המכשיר ששמעתם עליו כל כך הרבה אכן רלוונטי למטבח שלכם.
 
אם אתם מנהלים מטבח מוסדי, מטבח של בית מלון, פנימיה או כל מטבח אחר המייצר כמויות מזון אדירות מדי יום, בהחלט שווה לכם לשקול להשתמש במשור סרט. היתרונות שלו הרי ידועים וברורים. הוא חותך ומנסר בקלות נתחים קפואים, דגים, בשר ועוף, הוא יאפשר לכם ליהנות שמנתחים שנחתכו בדיוק רב, ובנוסף לכך, אם יש לכם קצביה או חנות דגים, אז אין כאן בכלל שאלה וברור הרי שאתם צריכים מוצר כזה.
 
אבל אם אתם בית קפה, גם כזה שמגיש ללקוחות שלו בשר כזה או אחר, כלל לא בטוח שאתם זקוקים למכשיר כמו משור הסרט. בוודאי אם מדובר בבית קפה שכונתי קטן שלא ממש מייצא יותר מדי ארוחות במהלך היום. יש לא מעט מכשירים אחרים שיהיו הרבה יותר אפקטיביים ונכונים עבור העסק שלכם.
 
אז איך בכל זאת תדעו אם אתם צריכים משור סרט?
 
כאן כבר נכנסת לתמונה העובדה שקיימים לא מעט אנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים ועל מה הם מדברים ויוכלו לשתף איתכם תובנות, להבין את הצורך שלכם וכמובן יוכלו לסייע לכם להחליט האם אתם צריכים, לפי הסוג הפעילות שלכם, משור סרט או שכדאי לכם להמשיך לציוד אחר.
 
אם יש לכם שאלה ואתם מעוניינים לדעת אם משור סרט מתאים לכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 10/04/2018 15:15:00 תגובות:
תגובות

פורס גבינה חשמלי, מטחנת בשר וציוד נוסף שכל מטבח חייב להחזיק

יש לכם מסעדה ואתם תוהים מהם הם המכשירים שאתם חייבים לצייד אותה בהם? מעבר למכשיר גריל, פלנצ׳ה מקררים ושאר המוצרים הברורים מאליהם? אנחנו נעזור לכם לעשות סדר ולהבין אילו מוצרים אתם חייבים להחזיק.
 
פורס גבינה חשמלי - למה לשלם יותר כשאפשר לחסוך? כשאתם מזמינים מהספקים השונים שלכם גבינה פרוסה אתם הרי משלמים יותר. בהתחשב בעובדה שהמטבח שלכם לא הולך לעבוד רק למשך תקופה קצרה, אתם צריכים לחשוב כיצד כל מכשיר שאתם רוכשים הופך להיות הוצאה שמחזירה את עצמה ומשתלמת עבורכם. פורס גבינה חשמלי הוא בדיוק מאותם מכשירים שבמבט ראשון חושבים שאין בהם צורך, אך במבט שני מבינים עד כמה שהוא חשוב. אז מצד אחד הוא יחסוך לכם כסף בטווח הארוך, אבל חשוב לא פחות: הוא יעזור לכם לקצץ בשאריות שאתם נאלצים לזרוק מדי יום. עם פורס גבינה חשמלי אתם שולטים על הכמויות הנדרשות לאותו הרגע בדיוק.
 
מטחנת בשר - כל מה שכתבנו על פורס הגבינה החשמלי תקף גם לגבי מטחנת הבשר. במקום לרכוש מהספק בשר טחון תבצעו את הטחינה בעצמכם וכמובן תשלטו בכמויות שאתם זקוקים להם באותו היום.
קיימים סוגים שונים של מטחנות בשר ולכן על מנת למצוא את הדגם הכנון ביותר עבורכם התייעצו עם אנשי מקצוע.
 
מכונה לניקוי תפוחי אדמה וגזר - מכונה כזאת תחסוך לכם בעיקר זמן יקר בשטיפה וניקוי של תפוח האדמה והגזר. היא מגיעה בגדלים שונים בהתאם כמובן לצורכי המטבח שלכם.
 
מרסקת גבינה- מכינים קינוחים במקום? מרסקת גבינה שנותנת הספק של 50 ק״ג בשעה תעזור לכם לרסק גבינות, שוקולדים, בוטנים ועוד. עובדת מהר ומספקת עבודה.
 
שקיות ואקום - אנחנו רוצים הרי להאריך את חיי המדף של המוצרים שלנו כמה שיותר, כל עוד זה בגבול הטעם וההיגיון. לפעמים מזון שנזרק בהפרש של יום יכול להיות הוצאה לא קטנה עבור העסק – הוצאה שהייתה יכולה להיחסך אם המזון היה אטום בשקיות ואקום איכותיות ששומרות על הטריות שלו.
 
כפי שאתם רואים, לא חסר ציוד אפקטיבי למטבח שלכם. אנחנו כאן לכל שאלה שיש.
לעמוד הפוסט תאריך: 10/04/2018 15:13:00 תגובות:
תגובות

ציוד למטבח המוסדי – למה חייבים לשים לב כשרוכשים ציוד חדש?

יש לכם מטבח מוסדי שמספק כמויות מזון גדולות מדי יום? אתם בוודאי יודעים כי הדרך הטובה ביותר לספק את הסחורה, היא צוות עובדים מרוצה שמצליח לעבוד בסביבת עבודה נעימה ופונקציונאלית. אף על פי שיש לנו את כל הציוד שאתם צריכים למטבח המוסדי שלכם, לפני שאתם נכנסים לטירוף של רכישות, הכנו עבורכם את המאמר הבא כדי שלפני שאתם מתחילים לקנות תקחו בחשבון את הצעדים הבאים.
 
סביבה בטוחה – לא פעם יוצא לנו להתקל במצבים בהם בעלי המטבח רוכשים ציוד שלא בהכרח מתאים לחלל העבודה שלהם. מה שקורה לאחר מכן הוא שמחפשים פתרונות כביכול יצירתיים אבל בפועל הם פשוט מסוכנים עבור הצוות. הרי רוצים את המכשיר ולא רוצים להחזיר אותו אז פשוט שמים אותו באיזשהי פינה או מעל מוצר אחר. פעולה מסוג זה יכולה לפגוע בעובדים שלכם וזה הדבר האחרון שאתם הרי רוצים.
 
סביבה פונקציונלית – אמנם אתם מקפידים על כללי הבטיחות, אבל כל המטרה בציוד הוא שהוא יעזור לכם להגיע לתוצאות הרצויות מהר יותר, לכן חשוב מאוד להקפיד כי כל מכשיר מונח במקום ייעודי שמתאים לחלל העבודה ויוצר אפקטיביות מבחינת העובד. למשל, אם עובד זקוק לכמה מכשירים במקביל באותו הרגע, לא יהיה הגיון להציב אחד בקצה אחד ואת השני בקצה השני רק כי שם היתה נקודת חשמל, לצורך העניין.
 
תקפידו כי המטבח מנצל את השטח שלו וכל המשכירים נמצאים במקומות הריאליים שיאפשרו לעובדים להיות יעילים ולעבוד בצורה נוחה יותר.
 
תקשיבו להמלצות אבל אל תסתנוורו – לא מעט פעמים בעלי מטבח שומעים מקולגות על מכשיר כזה או אחר ורצים לרכוש אותו בעצמם. חשוב להיוועץ עם איש מקצוע שיבין את הצורך שלכם וידע להתאים את המכשיר או מכשיר דומה לו לצרכים הספציפים שלכם ושל המטבח שלכם.
 
וודאו כי אתם עוברים הכשרה ומבינים היטב כיצד להשתמש בכל מכשיר – אתם אלו שתעבירו את ההנחיות לעובדים שלכם. אתם צריכים לדעת כיצד לתפעל את הציוד, כאשר אתם רוכשים ציוד למטבח המוסדי וודאו כי אתם מקבלים הסברים מפורטים.
לעמוד הפוסט תאריך: 10/04/2018 15:01:00 תגובות:
תגובות

מטחנת בשר- אילו מטחנות יש והאם כל מטבח חייב אותם?

נתחיל ישר מהתשובה (שהיא די חד משמעית, אנחנו חייבים לציין): התשובה היא כן. כל מטבח שעוסק בבשר חייב מטחנת בשר, אנחנו כמובן לא מדברים על סופרים גדולים, שכונתיים או קצביות, במקומות אלו מדובר במכונה שהיא חלק בלתי נפרד מהעבודה השוטפת.
 
נחלק את המטבחים השונים ונבין מדוע אתם זקוקים למטחנת בשר בכל אחד מהם:
 
קצביות וסופרים- במקרה הזה התשובה היא די ברורה מאליה, הלקוחות שלכם לא רוצים לרכוש רק נתחים שלמים לפי משקל של בשר, הם הרי רוצים להכין עם הבשר הזה סוגים שונים של מאכלים שלשמם הם זקוקים בשר טחון. אם אתם לא תוכלו לספק את הסחורה ולטחון את הבשר, ברור לכם שהם ימצאו את עצמם בקצביה או סופר שיכולים לעשות עבורם את העבודה, נכון? אתם הרי לא מצפים שהם יטחנו לבד בבית.
 
מטבחים- כאן כבר הנושא הופך להיות טיפה יותר מורכב, הרי למה שבעל עסק יבזבז זמן ושעות עבודה על טחינת הבשר כשהוא יכול לרכוש בשר טחון מהספק? התשובה כאן היא מכיוון שפעולה זאת תחסוך בטווח הארוך לאותו מסעדן הרבה מאוד כסף. במקום לשלם בכל פעם מחדש על בשר טחון, אתם חוסך את הכסף, טוחן בעצמך ויותר מזה גם טוחן את הכמויות המדוייקות שצריך לאותו היום ובאותו הרגע. ככה גם חוסכים בבשר עצמו ולא זורקים שאריות מיותרות.
 
סוגים שונים למטחנות הבשר
 
קיימים בשוק, וגם אצלנו כמובן, לא מעט דגמים של מטחנות בשר. חלקן פועלות בקירור, חלקן ללא מדחס (מה שהופך אותן לחסכוניות בחשמל), כוחות סוס משתנים ועוד. על מנת למצוא את המטחנה הטובה ביותר עבור הצורך שלכם, ביקור באתרים השונים וקריאת חומר על אותן מטחנות לא בהכרח יספיק. רצוי מאוד שתיוועצו עם אנשי מקצוע כדי שיוכלו להסביר לכם בדיוק איך לעבוד עם המטחנה וכמובן למצוא עבורכם את המטחנה שמתאימה לצורך הספציפי שלכם.
 
לנו ניסיון רב עם מטבחים ומטחנות בשר ונשמח לעזור לכם להתאים את המכונה הנכונה למטבח שלכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 10/04/2018 14:21:00 תגובות:
תגובות

למה חשוב להיות מדוייקים כאשר רוכשים ציוד למטבח המוסדי?

אם אתם ממש עכשיו נכנסים לנהל מטבח מוסדי גדול או כל מטבח אחר, בין אם זה תפקיד אליו אתם מגיעים לאחר ניסיון רב בתחום, או שאתם מגשימים חלום ומדובר במסעדה אותה אתם עצמכם פתחתם, אתם בוודאי בהתלהבות של לצאת ולהתחיל לרכוש את כל הציוד שאתם רק יכולים כדי שיהיה לכם את המטבח המפואר, המפנק והיעיל ביותר. אנחנו כמובן בעד שתתחדשו בכל הציוד שיעשה לכם טוב ויעזור לכם לשדרג ולשפר את העסק, אבל חשוב להבין, כי לרכוש מכל הבא ליד לא בהכרח יהיה הדבר הנכון לעשות.
זה לא יהיה הדבר הנכון לעשות לא רק בגלל עלויות שיכולות להיות גבוהות אלא בעיקר כי מטבח מוסדי חייב להיות מתוקתק ופונקציונלי. כלומר, כמה שפחות הסחות דעת, כמה שפחות ציוד שתופס מקום ואין בו שימוש, וכמה שיותר כלים, אפילו הקטנים ביותר, אבל כאלו שיכולים לחסוך זמן יקר.
הנה חלק מהציוד למטבח המוסדי, שלא תמיד חושבים עליו, אך אנחנו ממליצים בחום להצטייד בו:
קוצץ ירקות - נשמע כמו מוצר טריוויאלי אך אתם תופתעו לדעת בכמה מטבחים עדיין עובדים עם הידיים. קוצץ ירקות תעשייתי ולא כזה שרואים, כמובן, בערוץ הקניות ישדרג את המהירות ויהפוך את הביצוע של דברים קטנים (אך גוזלים זמן) לפעולות שלא מרגישים אותם בכלל.
ארון חיטוי לסכינים - ארון חיטוי לסכינים הוא חשוב מאוד בשל הרגישות שיכולה לפגוע בלקוחות שלכם. ברגע שהסכין עובר מבשר לדג, או ההפך, אתם חייבים לבצע חיטוי בין שתי הפעולות.
כפפת הגנה מבד - נשמע מגוחך, אבל זה יכול להיות ההבדל בין עוד יום עבודה מוצלח של הטבחים שלכם לבין ביקור בחדר מיון. כפפת הגנה מבד היא מוצר הכרחי בכל מטבח, וכמובן רצוי כמה שיותר ממנה.
מגנט סכינים - עוד משהו שלא מקדישים לו מחשבה. מגנט סכינים, בתנאי שהעובדים ממושמעים, יחסוך לכם זמן יקר בחיפוש אחרי הסכינים שרק לפני רגע מישהו אחר השתמש בהם.
כמו שאתם רואים, לא חסר ציוד למטבח המוסדי שכדאי לשקול לרכוש. אנחנו כאן כדי לעזור באם יש לכם שאלות נוספות.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/03/2018 13:47:00 תגובות:
תגובות

מטחנות בשר ללא קירור ומטחנות בשר עם קירור – האם ניתן לרכוש בחוץ?

האמת היא, שזה לא ממש משנה אם מדובר במטחנות בשר ללא קירור, מטחנות בשר עם קירור, תנורים תעשייתיים, מקררים, קוצצי ירקות, או כל ציוד אחר למטבח שלכם, ברור שאתם יכולים לרכוש אותו יד שנייה בכל מיני אתרים או קבוצות פייסבוק שונות. יחד עם זאת הנה 3 סיבות מדוע לא כדאי לכם לעשות את זה:
אחריות - ברגע שאתם רוכשים מוצר מיד שנייה, כנראה שלא תרכשו אותו עם אחריות. אתם גם לא בדיוק יודע ממי אתם רוכשים את המוצר, ולמעשה אין לכם אבא ואמא. אם המוצר מתקלקל יומיים אחרי שרכשתם אותו, לא בטוח שיהיה לכם אל מי לבוא בטענות. ואז מה תעשו? תצרכו לרכוש מוצר חדש?
תיקון ושירות - בהמשך לסעיף הקודם, כל ציוד למטבח חשוב שיגיע תחת חברה שיכולה להעניק שירותי תיקונים ולספק שירות מקצועי. אם רכשתם מטחנת בשר לצורך העניין, והיא הפסיקה לעבוד אחרי תקופה קצרה, הזמנת טכנאי יכולה גם לקחת הרבה זמן עד שתמצאו טכנאי זמין באזור שלכם וגם לעלות לא מעט כסף. ברגע שאתם רוכשים בצורה מסודרת את המטחנה מחברה, בכל הקשור לתיקונים ושירות אתם תקבלו מענה מיידי לפעמים אפילו באותו יום.
רק דמיינו מצב בו באמצע יום העבודה שלכם המטחנה מפסיקה לעבוד והלקוחות שלכם מתחילים לחפש אלטרנטיבות אחרות. אם אתם לא תוכלו להרגיע אותם ולהבטיח כי התקלה תטופל במיידי, אתם בבעיה.
הדרכה - מטחנות בשר ללא קירור, ובכלל כל ציוד נוסף, מחייבים עבודה לפי נהלי בטיחות מסויימים. כדאי מאוד לוודא כי אתם רוכשים ציוד מחברה אשר יכולה גם לספק לכם הדרכה מקיפה ולתת לכם את הידע הדרוש לתפעול המכשירים. בטיחות היא לא משהו שאפשר להקל בו ראש, ומומלץ שיהיה לכם את אותה חברה שתוכל לעזור לכם בעת הצורך בהדרכה ובתפעול המכשיר.
ציוד למטבח זה לא משהו שקונים בדקה וחצי. חשוב לבצע מחקר ובדיקות מעמיקות ולרכוש רק ממי שמסוגל לספק לכם שקט ובטחון. אנחנו כאן לשירותכם בכל שאלה שיש.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/03/2018 13:46:00 תגובות:
תגובות

מסור סרט לבשר ודגים – מי חייב ומי יכול לוותר?

אם אתם מחפשים מידע לגבי מסור סרט אתם כנראה אחד מ- 3 סוגי אנשים: כאלו שאוהבים סרטי אימה (ואז הגעתם למקום הלא נכון), כאלו שיודעים שצריכים משור סרט למסעדה, לאטליז או לחנות הדגים שלכם או שאתם עדיין מתלבטים ולא בטוחים איך משור סרט יכול לייעל את העבודה שלכם. אז אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בדברים.
נתחיל ממה זה בכלל משור סרט ולמה זה טוב. יש לכם דגים קפואים, נתחי עוף או בקר שצריך לחתוך ולנסר בדיוק מירבי? סכין הוא לא הפתרון אלא רק משור סרט איכותי. זה הכלי שיעזור לכם לבצע את החיתוך בצורה המדוייקת והמירבית ביותר.
עכשיו אחרי שהבהרנו מה זה, נבין למי זה מתאים.
פתחתם מסעדה קטנה או בית קפה שכונתי? מזל טוב, אבל כלל לא בטוח שזה הציוד שאתם צריכים. תשאלו את עצמכם עד כמה במהלך יום העבודה אתם עובדים עם בקר או עופות קפואים, והאם בכלל אתם צריכים לנסר אותם ולאיזה צורך. לרוב, מכשיר כזה יתאים למטרות אחרות, כמו המטרות הבאות:
בעלי קצביה, סופרים ודגים - אתם בהחלט הקהל של משורי הסרט. אתם נדרשים להכין כמויות גדולות של דגים ועופות על מנת שהלקוחות שלכם יוכלו לחזור הבית עם השלל, נכון? חיתוך באופן ידני גם לא יתן לכם תוצאה מדוייקת וגרוע מזה, הוא מסוכן מאוד ויכול לעלות לכם או לעובדים שלכם באצבעות. אם אתם אכן נמנים על סוג האנשים שמתפעל סופר שכונתי או קצביה, תעשו לעצמכם טובה, ותיהנו ממשור סרט איכותי שיחסוך לכם זמן יקר, ידייק לכם את ביצוע העבודה ובעיקר ישמור על האצבעות שלכם (במידה כמובן ואתם מתפעלים את המכשיר כמו שצריך ולא עושים שטויות)
בעלי מסעדות ומטבח מוסדי וקייטרינג - גם לכם, ככל הנראה, משור הסרט ישפר את תפוקת העבודה, אך במקרה שלכם, אנחנו יותר ממזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי להתייעץ האם משור הסרט אכן הוא המכשיר שאתם צריכים וכמובן איזה דגם וגודל יהיה הנכון ביותר עבורכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/03/2018 13:40:00 תגובות:
מספר עמודים: 4
 1  2 3 4   הבא   
 
מכינטו בע"מ (C)  לשירות והזמנות : 077-2307462